Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tartasz szerelmi vallomásn...

Mit tartasz szerelmi vallomásnak? A szép romantikus szavakat? Vagy vannak számodra olyan tettek is, amik felérnek vele? Meséld el, kérlek!

Figyelt kérdés
2009. szept. 18. 16:36
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

Szamomra feler egy szerelmi vallomassal, amikor hisztizek, rossz napom van, a parom meg kedvesen magahozolel es azt mondja: "Gyere oleljem meg a fejedet":)

Nem hangoztatja tul gyakran, hogy szeret, de az oleleseiben, es a rejtett szavaiban, mondataiban, tetteiben ez gyakran benne van megis:) mellettem van, es mindig megnevettet...

19-L

2009. szept. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

a szerelmi vallomás szerintem az mikor két ember már ugyan együtt jár, de az érzelmeiket szavakban még nem fedték fel a másik elött, amikor mondjuk a férfi ezt szavakba önti az szerelmi vallomás.

Később már szerintem a tettek dominálnak, kiállunk a párunk mellett, óvjuk, védjük, tiszteljük, figyelünk rá. Ilyenkor is lehet mondani, hogy szeretlek akár minden nap is, ez a megbecsülés jele.

De mondjuk 10 év után ez a mindennapi szeretlek, nem ugyanaz mikor az elején felfedték az érzelmeiket egymás elött.

Ugyanezt írtam egy előbbi kérdésben válaszként, csak nem fejtettem ki.

Sokan vannak, akik megszokásból odalökik a párjuknak, mert tudják hogy ezt akarják hallani, közben meg mikor tettekről van szó sehol semmi, de mégis elégedett a nő, hogy legalább minden nap elmondja és beleringatja agát abba, hogy ez így is van, hiszen nem mondaná... Sajnos a legtöbb esetben ez már így van, persze vannak kivételek, de ismétlem, nem hiszem hogy én akár nő létemre, aki ugye az érzelmesebbik fél vagyok, mély tekintettel el mondjam a páromnak,minden egyes nap, ha rossz napom van, ha nem hogy szeretlek. Inkább a tettek domináljanak, persze néha verbálisan is ki kell fejezni.

27/L

2009. szept. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Elöbbiek: mindkettő igaz:) Az is ér annyit (majdnem), ha leviszi a szemetet. Hiszen nem teszi szívesen, de áldozatot hoz értem:) 22/L
2009. szept. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Mikor összejöttünk állandóan, naponta 100x szeretlekezett és hősszerelmesként viselkedett. Az évek alatt persze ez kicsit megkopott, de nekem sokkal többet érnek a mostani vallomások, mint a kezdetiek.

Most abból érzem, hogy szeret, hogy éjjel, ha felém fordul jól megölel, megsímogat és megpuszilgat. Reggel, mikor első dolga, hogy rám mosolyogjon és megöleljen. Ha hisztis vagyok(nagyon ritka), akkor meghallgatja, amig kitombolom magam és a végén megkérdezi:"lenyugodtál?"

Számtalan jele van, néha egy pillantásából is látom, érzem, hogy mire gondol. Nekem ezek sokkal többet érnek, mint a szavak.

2009. szept. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ja, meg azt is imádom, mikor nekem adja a Danettjét vagy a csokikáját! :D

(utolsó válaszoló)

2009. szept. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha pl. tudja, hogy aznap rossz napom volt, vagy csak úgy: este mikor már lefeküdtünk, de még nem alszunk, akkor megkérdi, hogy odabújok e. Vagyis ő a hátán fekszik én meg a mellkasára hajtom a fejemet, és így fekszünk: TV-t nézünk, vagy csak beszélgetünk, közben pedig simogat, puszilgat és természetesen magához ölel. Ez nagyon jó...imádok ott rajta megpihenni, belealudni a simogatásba, puszikba. Szegénykém már néha alig érzi a karját úgy zsibbad, de akkor is tűri, mert tudja, hogy nekem nagyon jól esik ott lenni, a karjaiban megnyugodni. :)
2009. szept. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
amikor a barátommal összebújunk a parkban, a füvön és puszilgatja a nyakamat, fülembe súgja hogy szeret. Nagyon-nagyon szeretem. Meg most már vhogy a parkot is megszerettem :)
2009. szept. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem a megismerkedésünk után mondta először és azóta sem. :-) De tudom, mert miattam szinte mindent feladott az előző életéből. A fiunk megszületésekor elég volt látnom a könnyes szemét. Nem kell ennél több.
2009. szept. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nekem is az az érzésem, hogy többet mondanak tettek, mint a szépen megfogalmazott szavak. Valahogy valóságosabbak, igazabbak, nem?

Máig meghatódok egy picit, amikor elmosogat, mert tudom róla, hogy nem olyan családban nőtt fel, ahol ez természetes volna. Mégis megteszi sokszor, mert azt meg ő tudja rólam, hogy ez a legutálatosabb házimunka számomra:):)


Persze félreértés ne essék, állati jó hallani a szerelmes suttogásokat:):)! De fontos, hogy e két dolog -amit mond és cselekszik a másik- össszhangban legyen.

2009. szept. 19. 08:06
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a legnagyobb szerelmi vallomás, amikor a férjem azt mondja: "Én vagyok a világ legboldogabb embere, hogy Ti vagytok nekem és köszönöm, hogy a világra hoztad a pici lányunkat!"
2009. szept. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!