Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apámnak nem felel meg a...

Apámnak nem felel meg a barátom. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Anyukám nem szokott semmit se mondani, de apámat zavarja a barátom. Mindig mondja, hogy menjek le és nézzem meg, hogy milyen körülmények között él és hozzá fogok menni. Állandóan piszkál, hogy ő nem ilyen barátot szánt nekem és hogy én jobbat érdemlek. Mindig felhozza, hogy a barátom milyen rossz és hogy nem illik hozzám. Mi jól meg vagyunk a barátommal. Apám állandóan piszkál és ez nagyon zavar. Sokszor beszóltam már neki. De már nem bírom sokáig. Beszélgetni nem lehet vele ( mert ugye arra is gondoltam, hogy leülök vele megbeszélni, de vele lehetetlen. Felhozná, hogy mennyire nem illik hozzám ) Úgy érzem, hogy nem bírom sokáig az ilyen beszólásait. Alig várom, hogy munkám legyen és elköltözzek a barátommal.

Ti mit tennétek? hogy raknátok helyre apukátokat? (18/L)


2013. márc. 25. 15:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Egy apa mindig szerelmes a lányába és sosem lesz elég jó a fiú aki a lánya mellett lesz.
2013. márc. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!