Mit tegyek? Fontos!

Figyelt kérdés
Apám megcsalta Anyámat egy plasztikázott k*rvával. Már több mint egy hónapja. Anya nem vált el, megbocsátott neki, és próbálták rendezni a kapcsolatok, és elfelejteni a "botlást". Ma kiderült, hogy apám megint elment ahhoz a nőhöz. Szegény 12 éves öcsém kikészült, és öngyilkossággal fenyegetőzik... Engem annyira nem visel ez meg, mint őt, de azért mégis... Borzalmasak ezek a napok. Nem tudom mit csináljak, legfőképpen az öcsémmel, mert napok óta alig eszik, befordult magába, és mindenkit ellök magától. Próbáltam közeledni hozzá, de látom, nagyon megviseli ez az egész, főként a válás gondolata. Mit tegyek? Nagyon aggódom érte... 14/L

2013. márc. 23. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

Talán ha elmondod az öcsédnek hogy téged ez nagyon megvisel segitsen... Korán kell felnőtök, próbáld meg felébreszteni benne a férfit valamilyen szinten...

Ha nem is ez lesz de talán kizökkenti egy kicsit őt ez az állapotából...

Valami, legalább mi testvérek tartsunk össze szöveg valamit segithet...

2013. márc. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom... Senkit sem enged most magához.
2013. márc. 23. 19:32
 3/8 anonim ***** válasza:

Beszélned kellene a szüleiddel, s elmondani nekik, hogy az öcséd milyen állapotban van az ő hülyeségeik miatt. Viszont szomorú, ha nekik ez maguktól nem tűnt fel.

Milyen a viszonyod velük?

2013. márc. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mondd el a szüleidnek, hogy ez így baromira nem állapot...
2013. márc. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem hogy ti ezt ilyen kisgyerekként honnan tudjátok? elöttetek vitáznak? Ilyen helyzetben nagyon kéne védeni a gyerekeket, és csak arról tudiuk amiről igazán kéne. Engem annó szerencsére kihaygtak ebből a szüleim én is 14 voltam amikor külön éltek fél évet. természetesen akkor meg tudtam hogy van egy másik nő de elötte nem tudtam róla, pedig Anyukám már régóta tudta. Én is igy csinálnám a gyerekemmel, amig lehet megvédeném és kihagynám ebből. Ja szüleim azóta boldogan élnek mindez már 14 éve volt és szerencsére ujra tudták kezdeni és ANuykám meg tudott bocsájtani. Pedig több évig tartó viszonyról volt szó. Mindneképp bezsélj a szüleiddel az öcsédről, nem neked kell megoldanod ezt hanem a szüleidnek.
2013. márc. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, minden előttünk zajlik... A megcsalást is az öcsém fedezte fel:(
2013. márc. 24. 13:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Azonnal beszélj apáddal és anyáddal is. Mond el, h. az öcsédet ez hogy megviseli, öngyilkossággal fenyegetődzik. Ne előttetek veszekedjenek! Ezt a beszélgetést azonnal meg kell ejtened..mert ha valami, sose bocsájtanád meg magadnak, hogy nem szóltál nekik.Annyira el vannak magukkal foglalva, hogy semmit se vesznek észre.
2013. márc. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy az öcséd úgy gondolja hogy miatta van minden rossz, fel kellene világosítani hogy nem így van. Illetve megkérni a szüleidet hogy beszéljenek vele, illetve veletek. Mert ők bármit csinálnak is attól még a gyerekeitek vagytok...
2013. ápr. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!