Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érzelmileg zsarolja a felesége...

Érzelmileg zsarolja a feleségemet az apja, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Feleségemmel együtt lakunk, és én otthon dolgozok. Az apósomat egyszerűen nem lehet lerázni, majdnem minden reggel megjelenik, és utasítgat, hogy ezt csináljam, azt csináljam, és a munkámmal már nem is tudok törődni. A feleségem annyira nem veszi ezeket észre, mert ő csak azt látja, hogy mikor jön haza a munkából ő is pont megy haza.


A bajok még csak itt kezdődnek, kertes házban lakunk, és szeretnénk szerettem volna egy kerti tavat, medencét. De minap kitalálta az após, hogy ő fóliaházat akar oda. Én és a feleségem is ellenzi az ötletet, de azzal zsarolja a feleségemet, hogy ha nem lesz fóliaház, akkor ő soha többet nem akarja látni, és így belement a dologba. Nem is beszélve arról, hogy nyáron cefrét akar gyűjteni nálunk, és mi ezt se akarjuk. A poén az egészbe, hogy a cefre az övé amit a mi fánkról szed, a fóliában növesztett növények az övék, nem támogat minket semmivel, de a mi pénzünkön locsol, és én viszem ki kocsival a buszmegállóba...


Mit lehet tenni? A feleségem nem hajlandó beszélni vele, mert úgy nőtt fel, hogy mindig azt kellett csinálni amit az apja mondott. Ha én szólok be neki, akkor kapok majd a feleségemtől, mert fél, hogy az apja beteljesíti a zsarolását. Csak úgy poénként, hozzáteszem, hogy ha valami nekem nem tetszik, felhívja anyámékat, hogy ők megengedik-e, és megcsinálja a beleegyezésem nélkül, tönkreteszi a szerszámaimat, és engem dolgoztat, hát ez tűrhetetlen.



2013. márc. 23. 12:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2013. márc. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
25F és 23L
2013. márc. 23. 12:29
 3/18 anonim ***** válasza:

Sajnállak! Együtt érzek. Ismerős a felállás.

Külön kell költözni.

Ha nincs meg hozzá a lehetőséged, akkor beszélj a feleségeddel. Próbáld meg felvenni a beszélgetésedet az apósoddal, és játszd le a feleségednek.

2013. márc. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Kinek a tulajdona a ház, ahol laktok? Vagy az após külön lakik és csak odajár hozzátok?
2013. márc. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Hát ez az, az após külön lakik, és az én lakásom. Panel lakásban lakik, és minden vágya lehetett egy családi ház, de sose gondoltam volna, lassan odaköltözik hozzánk.
2013. márc. 23. 12:41
 6/18 A kérdező kommentje:
A feleségem tudja, hogy mi zajlik, max annyira nem tartja komolynak a dolgot, de neki se tetszik a helyzet, de a zsarolás miatt inkább ráhagy mindent.
2013. márc. 23. 12:43
 7/18 anonim ***** válasza:
Zsarolni te is nekiállhatsz. Már bocs, de ez egyszerűen röhejes. Persze csak így kívülállóként. Te meg mondd azt, anyukám, lehet visszamenni apucihoz.
2013. márc. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű, ha jön, nem engeded be, a kerti csapot elzárod, befüvesíted a kertet, és nem furikázod.
2013. márc. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
És ha nem vagy otthon amikor jön akkor mi történik, van kulcsa?
2013. márc. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ebből válás lesz...
2013. márc. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!