Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány évesen engedted meg a...

Hány évesen engedted meg a lányodnak hogy a barátjánál aludjon?

Figyelt kérdés

2013. márc. 22. 14:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én körülbelül 16 éves voltam amikor hivatalosan együtt aludhattunk az akkori barátommal. A barátom anyukája hívta fel anyukámat, hogy ott alhatok-e, figyel ránk meg minden. Így anya belement :)


Most már 23 vagyok és nem élek a szüleimmel, így már jöhetnek-mehetnek az emberkék :DD

2013. márc. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
17-18 alatt biztosan nem engedném,nekem nem kellett engedni,akivel először együtt aludtam 19 évesen ismertem meg,és már 1 hét után együtt is aludtunk a koliban.
2013. márc. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

2. randi utan mar egyutt aludtunk (16 voltam, o 20), mivel szilveszteri buli volt, hazajonni meg BP-en ejszaka.. Inkabb hagyjuk. A szuleim feltetele az volt, hogy mutassam be otthon.

Azota is minden hetvegen legalabb 1x itt alszik.

Kulonben majdnem 2 honapot vartunk a szexszel, pedig en nem voltam mar szuz. 2 eve vagyunk egyutt, 3 honap mulva osszekoltozunk:)

2013. márc. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Es meg annyit, hogy sokkal jobban tanulok, miota o van nekem, mert hajt.
2013. márc. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!