Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány évesen engedted meg a...

Hány évesen engedted meg a lányodnak hogy a barátjánál aludjon?

Figyelt kérdés

2013. márc. 22. 14:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem függjön attól,hogy mióta vannak együtt a fiúval stb.Szóval bizonyos körülményektől.Mivel azt nem tudjuk hány éves a lányod és mióta van kapcsolata.

Mondhatnám,hogy korfüggő,de inkább engedném 16 évesen együtt aludni a két éves szerelmével,mint az 1 hetes ismerősével 19 évesen.

2013. márc. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
Én csak azt tudom megmondani, hogy nekem mikor engedték meg a szüleim. 18 elmúltam, majdnem 19 voltam és már több mint fél éve jártam a barátommal.
2013. márc. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
1%
Csücsüljön csak itthon,majd alszik a házasságban eleget!Addig is tanuljon és ne ilyeneken járjon az a csöpp esze.
2013. márc. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
17-18. éves kora körül előbb biztos, hogy nem. De még ez is a körülményektől függ.
2013. márc. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
59%
anyám először nem nagyon akarta, hogy együtt aludjunk, de egyszer tönkrement a kocsija(a barátomnak meg volt) és együtt elmentek dolgozni. akkor aludt nálunk először. kb 3-4 hónapja lehettünk együtt. én 16/7 voltam a srác meg 25
2013. márc. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%
3 hónapja voltunk együtt a barátommal amikor együtt alhattunk először hivatalosan. 17 voltam (1 hete töltöttem). De már az első héten is együtt aludtunk, csak a szüleim úgy tudták, hogy a barátnőmnél alszok. Másik városba jártam suliba, gyakran volt 0. órám, és olyankor mindig a barátnőmnél aludtam, ez nem volt nekik újdonság, eszükbe sem jutott, hogy esetleg nem ott alszok. Aztán 3 hónap múlva megkérdeztem, hogy mi lenne, ha mostmár a barátomnál aludnék ilyen alkalmakkor. Belementek egyből, és egy hét múlva a nőgyógyászt is felkerestük fogamzásgátló miatt. Tudták, hogy már akkor sem voltam szűz, mikor összejöttem a barátommal, így ettől már nem kellett félteni. Amúgy a mai napig együtt vagyunk, már együtt is élünk, 6 éves évfordulónkat ünnepeljük nemsoká.
2013. márc. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 zabmester ***** válasza:
84%
Hát mivel nem lányom van, és a fiam sem ennyi idős még, ezért én is csak arról tudok nyilatkozni, hogy nálunk hogy volt. Nekem 16 évesen engedték először, akkor már egy éve együtt voltunk, de elég nagy meccs volt, hogy megengedjék. Hétvégente alhattam ott egy-egy éjjel, de amikor suli volt, akkor nem.
2013. márc. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
64%

Legkorábban 16 - de inkább 17-18. Attól függ, mennyire megbízható a srác, rendes-e, tisztességes-e, valamint hogy a lányom milyen.


Nem attól féltem, hogy szexelnek, mert azt megteszik, ahol csak akarják ennyi idősen, akár alhatnak együtt, akár nem, csupán úgy gondolom, hogy normális kapcsolat és jó magaviselet valamint jó iskolai teljesítmény esetén megérdemli, ellenkező esetben pedig nem.

2013. márc. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem akkor lett megengedve amikor elmúltam 17 és ismertem a srácot 3 hónapja, plusz anyám feltétele az volt hogy ő is ismerje meg a srácot, mivel látta rajta hogy rendes, kedves, meg megbízható akkor mondta hogy átjöhet hozzánk aludni hétvégén aludhattunk egy szobában, egy ágyban, és tőle csinálhattunk amit akarunk csak ügyeljünk bizonyos dolgokra, utána már belement abba hogy én is átmenjek hozzájuk. Mivel már 21 éves vagyok más barátom van már már nem szól így bele a dolgomba mert tőle azt csinálhatok amit akarok, csak még most is kiköti azt hogy nagyon figyeljek oda a dolgokra.
2013. márc. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Nekem fél év együttjárás után, a 17. szülinapomon "jelentették be", hogy akkor most már megengedik. Akkor viszont rögtön a közepébe, és együtt elutaztunk 2 napra.

Én addig semmit nem csináltam, de nem rajtam múlt, hanem a barátomon (aki akkor 24 volt, tehát respect). Ja, és a fiút már ismerték 5 éve ők is, korábban csak barátok voltunk, de a szüleink is jóban voltak (azóta is jóban vannak).

2013. márc. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!