Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogos ennyi pénzt...

Szerintetek jogos ennyi pénzt elkérni?

Figyelt kérdés
Ideköltöztünk a párom anyjáékhoz 1 egész hónapra, amíg a lakást újítjuk, ahova költözni fogunk. Nekünk itt fejenként heti 10-10 ezret kell fizetni, tehát a hónapra 80 ezer, ha tényleg nem lesz több, mint 4 hét. Ezenfelül a kaját azt magunknak vesszük, mindent. A hétvégén ettünk abból, amit főzött az anyja, megköszöntem , erre csak annyit mondott, hát oké , nem probléma. Aztán még elvárja, hogy egy vízben fürödjünk a párommal, egymás után, ahogy ők is csinálják. De akkor mire fizetjük a 80 ezret négy hétre? Oké, nem várom el, hogy ingyen fogadjanak be minket, de szerintem ez irreálisan sok, ráadásul abszolút nem szegények. Nekünk meg azért jól jönne a pénz.
2013. márc. 22. 09:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
86%

80ezerért már lakhatnátok akárhol...


Mielőtt összeköltöztünk,nekem 1 hónappal hamarabb kellett az albit elhagyni mint költözhettünk volna,párom a szüleinél lakott még,minden ellenszolgáltatás nélkül fogadtak be arra a 4 hétre engem a szülei minden cuccommal együtt,egy forintot se fogadtal el,mondván közös lakásba kell majd az a pénz.

Kajára se fogadtal el semennyit,de azt megoldottuk,hazafele bevásároltunk mindig,igy mégis adhattunk bele.

2013. márc. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát én biztos, hogy fognám magam és elmennék egy másik helyre. Ennyi pénzért már egy kétszobás albérletet kapsz rezsivel együtt egy hónapra. Megdöbbentő, hogy van még egy olyan kizsigerelő szülőpár, mint a páromé :-S Akkor is, ha ez csak 4 hétre szól. Felháborító, és undorító!
2013. márc. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
69%

ma 09:44

Kapaszkodj meg. Van ilyen szülő. Jó magam is ismerek nem egy ilyen történetet. Az albérlettel meg ne gyere. A kérdezőnek nem jó az albérlet mert

neki nem hosszabb időre kell csak max 1-2 hónapra. Azért meg miért fizessen 2-3 hó kauciót??

2013. márc. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
És ki ad ki egy hónapra albérletet? :) Az meg, hogy mit hiszel, az a te dolgod, örülj neki, hogy neked ilyen helyzetben lenne hova menned, a szüleidhez, és tőletek nem kérne el horribilis összegeket. Ennyi.
2013. márc. 22. 10:00
 15/20 A kérdező kommentje:
Egy kisebb városban lakunk egyébként, de a munkánk ideköt, mehetnénk az én szüleimhez ingyen, de ők 225 km-re laknak.
2013. márc. 22. 10:02
 16/20 kovpet ***** válasza:
81%

"És ki ad ki egy hónapra albérletet?"


Szerintem ennyiért kisvárosban simán meg lehetne egyezni valakivel. Elmondani, hogy lakásfelújítás miatt van és előreláthatólag egy hónap lesz csak. A kaució meg nem baj, az visszajár.

Talán még a panziós ötlet sem rossz, sok eltöltendő idő esetén meg lehet egyezni a listaárnál alacsonyabb összegben is.


Vagy alkudozni az anyóssal. Kizárt, hogy 80-at fizetnék így, akkor sem, ha milliárdos lennék. Már csak a miheztartás végett is. Mást húzzanak le, ne engem :)

2013. márc. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy kamu. Ismerve az anyósomat, ő is ennyit kérne.. :D Ezért is kerülöm, hogy vele kelljen lakni. Meghalnék.
2013. márc. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
81%

ennyi pénzért panzióban fullos szobát kapsz reggelivel együtt, és még az anyós képét sem kell nézned naponta :P


eeeej, hogy lehettek ekkora balekok... nem tűnik fel, h belőletek akarnak megélni a párod szülei?

2013. márc. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Enyi pénzért simán mehetnétek panzióba.
2013. márc. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 kovpet ***** válasza:
Azért a panzióhoz nagyon kellene alkudozni, de talán nem kizárt. De inkább albi.
2013. márc. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!