Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogos ennyi pénzt...

Szerintetek jogos ennyi pénzt elkérni?

Figyelt kérdés
Ideköltöztünk a párom anyjáékhoz 1 egész hónapra, amíg a lakást újítjuk, ahova költözni fogunk. Nekünk itt fejenként heti 10-10 ezret kell fizetni, tehát a hónapra 80 ezer, ha tényleg nem lesz több, mint 4 hét. Ezenfelül a kaját azt magunknak vesszük, mindent. A hétvégén ettünk abból, amit főzött az anyja, megköszöntem , erre csak annyit mondott, hát oké , nem probléma. Aztán még elvárja, hogy egy vízben fürödjünk a párommal, egymás után, ahogy ők is csinálják. De akkor mire fizetjük a 80 ezret négy hétre? Oké, nem várom el, hogy ingyen fogadjanak be minket, de szerintem ez irreálisan sok, ráadásul abszolút nem szegények. Nekünk meg azért jól jönne a pénz.
2013. márc. 22. 09:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Fele is elég lenne bőven, főleg hogy a kaja nincs is benne. Jól lehúz anyósod, ti meg hagyjátok?
2013. márc. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem így lenne jogos:

- rezsi rátok eső része arra a hónapra, akár a mérőórákkal le is lehet mérni

- ételre költött összeg rátok eső része


Ettől függetlenül azért leírom, hogy mikor mi voltunk ilyen helyzetben, és 1-1 hetet töltöttünk a szüleimnél és anyósomnál, egyikük sem volt hajlandó egy fillért sem elfogadni. Igyekeztem segíteni cserébe, amit tudtam, sütöttem meglepetés sütit stb., aminek nagyon örültek, de a pénzt nem fogadták el.

2013. márc. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
94%

Most így hogy kamu vagy sem, nem tudom, de logikusabb attól még hogy újítjátok a lakást szerintem nyugodtan eltudnátok ott lenni. Lehet úgy is hogy 1 szobát úgy hagytok még ott alszotok majd ha kész a többi akkor azt csináljátok meg, és akkor nem lenne ezzel sem probléma.

Hogy az anyja fejenként pénzt kérjen tőletek hetente ez gusztustalan meg hogy pluszba ti vegyétek meg a saját kajátokat, hát az is elég gerinctelen viselkedés. Én szerintem kár volt odamennetek. Mindig is ilyen volt az anyja? egész életében?

2013. márc. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nem kamu, a párom eddig is ott lakott, tőle annyit kértek mint most, most hogy én is ott vagyok, így a dupláját.
2013. márc. 22. 09:41
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát biztos, hogy nem hagynám. Nem tudtok máshoz, barátokhoz menni?
2013. márc. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
81%

Nem tudtok egy kis panzióba elmenni?

Az se lehet több, mondjuk reggeli-vacsival.

2013. márc. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
89%
Hát ez röhejes! Nálunk havonta eltölt egy hetet anyukám (messze lakunk és szeretem, ha itt van nálunk, inkább, mint szállodában) totál nevetséges lenne pénzt kérni ezért! Sőt én vendégként kezelem, sütök főzök neki. Fel se merülne soha, hogy pénzt kérjek tőle!
2013. márc. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Viszont amíg csak hétvégeket töltöttem náluk ( nem sokat ), addig sosem kért semmit. Lehet, most utólag felszámolja :)
2013. márc. 22. 09:44
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Mindig van más megoldás! Ez egy vicc! akkor már inkább mennék albérletbe, vagy a saját lakásba, mindegy hogy áll; az anyóséknak meg a tájára sem néznék többet! Az ilyen szülő szégyellje magát. Hogy ez kamu-e vagy sem, az a kérdező dolga, de sajnos tényleg létezik ilyen...
2013. márc. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
81%
A férjed szülei nagyon elvetették a súlykot. A 80 ezer forinttal megelégedhetnének egy hónapra. Kapzsi, lelketlen emberek, akik rajtatok akarnak meggazdagodni. Én nem adnék többet, az biztos! Ne engedjetek a zsarolásnak!
2013. márc. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!