Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lelkitárs megcsalás?

Lelkitárs megcsalás?

Figyelt kérdés
Szerintetek létezik olyan, hogy lelkitárs? Ha a párommal nem tudok beszélgetni se már, de van egy illető akinek elmondhatok mindent és ez férfi, akkor ez megcsalás???

2013. márc. 20. 22:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok, mert ha a férjemnek meséltem itthon ő mindent támadásnak vett. Vagy csak mondtam ez meg az csak csipkelődött velem- máris el akart tiltani edzésről stb.

Ha a családom valamit ígért és nem úgy volt akkor az enyém milyen megbízhatatlan, bezzeg ő a sajátjáért tűzbe tenné a kezét...

Úgyhogy én a részemről befejeztem már szinte alig beszélünk... Persze nekünk vannak gyerekeink -sajnos ők is látják hogy gáz a helyzet köztünk :( Nekem viszont nincs bizalmasom, nem mondom el senkinek... Néha a munkatársamnak így is többet mondok a kelleténél- ha tudna mindent csak ő is engem ítélne el... De vele szeretek beszélgetni jó tanácsokat ad -irigylem is a párját ők biztos mindent megtudnak beszélni. Mindig védi és dicséri a párját... engem meg itthon... itthon már egy házisárkány vagyok néha... -de nehezen védem meg magam. Minden emberrel ful kedves vagyok és segítek-sokszor ki is használnak :(

2013. márc. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

11-es vagyok


"Úgy gondoltam tűrök és nyelek és papírokra írom, amit el kellene mondanom, de ez csak pár évig ment, aztán kellett valaki, akinek elmondhatom ezeket."


Hát én neten írtam titkos naplóba de feltörte a férjem meg facebookot stb. Így még azt is tudja mit álmodtam aznap éjjel... Újat nem tudott meg belőle, de ez van. Most már én is eljárok társaságba-igaz télen nem nagyon be is fordultam, de edzek ott új kis csapattal ismerkedtem meg, kezdődik a rallys időszak-bár nem tudom hogy megyek majd max. navigációval, mert a kis körzetemen kívül nem igen szoktam autózgatni így rosszul tájékozódok..., jön a játszóteres időszak... Kell egy kis társaság-persze a dolgaimról nem beszélek. Így is néha úgy érzem hogy az az ember aki közel áll hozzám mindent tud rólam -remélem csak bebeszélem magamnak hisz mi érdeke lenne neki is "figyeltetnie" engem... Remélem ez csak egy fóbia, ami a férjem miatt alakult ki-bár az is lehet hogy nem...


Szerintem megcsalás a te esetedben hisz ha megbízol benne és elmondod a személyes bajaid akkor megbízol benne valamilyen szinten közel áll a szívedhez. Gondolom ő sem viszonzatlanul akar a "lelki szemetesládád" lenni...

2013. márc. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nálam alap az, hogy a párommal tudjak beszélgetni, enélkül semmi értelme egy kapcsolatnak, mert nekem ez az egyik legfontosabb dolog benne. Miért vagy még a pároddal, ha nem is törődik veled? Mert ha szükséged van a beszélgetésre, de ezt nem adja meg, akkor nem figyel rád.
2013. márc. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
39%
A lelkimegcsalás az első lépés általában a megcsalás felé!
2013. márc. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ez még nem megcsalás, de könnyen lehet belőle az, ha többet kezdtek el érezni egymás iránt.Volt már ilyenre példa.
2013. márc. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

8-as vagyok. Hű, de haszontalan válaszom volt, az igen!

Persze sokan vannak, sajnos, akik a másik nemben csak a f@szt vagy a puncit látják. Az ilyeneknek valójában egyáltalán nem tudják, mi az, hogy barátság.

2013. márc. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!