Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lelkitárs megcsalás?

Lelkitárs megcsalás?

Figyelt kérdés
Szerintetek létezik olyan, hogy lelkitárs? Ha a párommal nem tudok beszélgetni se már, de van egy illető akinek elmondhatok mindent és ez férfi, akkor ez megcsalás???

2013. márc. 20. 22:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%

Nem, nem megcsalás.

Viszont szerintem érdemes lenne elgondolkodnod azon, hogy ha a pároddal nem tudsz már beszélgetni se, akkor van-e értelme egyáltalán folytatni a kapcsolatot.

2013. márc. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
18%
Ha ezt a férfit a párod megismerése után ismerted meg, akkor én annak tartanám.
2013. márc. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Nekem is van olyan férfi barátom aki rám néz és tudja hogy mi bajom. Ez nem megcsalás, mert egyikünk sem érez semmi vonzódást, egyszerűen barátok vagyunk. Nem is olyan régóta, 5 éve, mégis úgy érzem, hogy rajta kívül 2-3 ember ismer annyira mint ő. Bár a férjem is köztük van. (Nálunk amúgy anyósom kavart, hogy miért barátkozok én férfiakkal, férjembe is bele próbálta beszélni hogy megcsalom vele. Szerencsére ennél azért jobban bízik bennem)
2013. márc. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam tűrök és nyelek és papírokra írom, amit el kellene mondanom, de ez csak pár évig ment, aztán kellett valaki, akinek elmondhatom ezeket.
2013. márc. 20. 22:34
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
MEG nem megcsalas
2013. márc. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy még együtt a pároddal?
2013. márc. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
80%
Hármas vagyok. Csak kíváncsiság: Miért lettem lepontozva mert vannak barátaim? Igen is vannak olyan emberek akikkel valamilyen szinten "lelkitársak" vagytok, legalábbis annyira ismeritek a rezdüléseit is amire ezt a szót használják. Nem feltétlenül függ össze a szerelemmel.
2013. márc. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem teljesen igazad van, 3-as.

Bár én a lelkitárs szót óvatosan használom, de nem érzem rossznak, ha valakivel, akár korra, nemre, származásra és felekezetre való tekintet nélkül olyan kapcsolatot alakítunk ki, amiben sok mindent elmondhatunk egymásnak, mert ha a másik nem is ért egyet mindenben, de mindent megért és számíthatunk egymásra.

Nekem fontos, hogy a párom is ilyen legyen. Ha nem ilyen, akkor az részemről komoly problémát jelent, lévén ő a társam, akivel le szeretném élni hátralévő életemet.

2013. márc. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem a lelki társ csak egy nagy szó:) Egyszerűen vannak emberek akikkel egy hullámhosszon van az ember és megértik egymást félszavakból is, hasonló az ahonnan jöttek, amit átéltek, a gondolkodásuk.

Ez egy barátságra remek alap (bár van olyan barátnőm is akivel nem is tudom mi köt össze, annyira különbözőek vagyunk, aztán mégis rábíznám az életemet is). Ha van benne valami plusz akkor a szerelemre is. De ha nincs vonzódás akkor bármennyire egy hullámhosszon lehetsz valakivel.

2013. márc. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
93%
Ja és igen, párkapcsolatba nekem is alap az, hogy a "lelkitársam" legyen. Mert egyébként hosszabb távon nem működik a kapcsolat.
2013. márc. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!