Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én gondolom gusztustalannak?

Csak én gondolom gusztustalannak?

Figyelt kérdés
Ma kórházban voltam, épp egy röntgenes épületben, volt ott egy fiatal nő köntösben szép volt nem tagadás! Jött ego jóképű férfi feleségével, kb 5éves fiával és a köntösös + ez a férfi úgy szemeztek plusz mosolyogtak egymásra hogy már a feleség helyében frâszt kaptam volna! A pasi velem is kontaktusban volt énsem szánalomból néztem! Hogy lehetnek ilyen férfiak? Vagy nők? Találkoztatok hasonlóval?
2013. márc. 19. 22:46
 1/9 anonim ***** válasza:
A szépség totál relatív dolog, a férfi lelki világát, meg nem ismerem, az ízlését pláne nem, ha a felesége ezt nem teszi szóvá, ám legyen...
2013. márc. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
19%
Minap probléma?
2013. márc. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%

Lehet ismerték egymást valahonnan...


De amúgy te nem voltál úgy, hogy bementél egy helyre, és valakiről azt hitted, hogy ismered, mert ismerősnek tűnt? És nézted hosszú perceken át és agyaltál azon hogy mégis honnan ismered?


Vagy nem jártál már úgy hogy ültél a vonaton/metrón / villamoson és egyszer csak azt vetted észre hogy bámul egy pasi vagy egy nő? Én ilyenkor direktbe vissza szoktam bambulni, hogy vegye észre magát... :DDDD

2013. márc. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%

"A pasi velem is kontaktusban volt énsem szánalomból néztem! Hogy lehetnek ilyen férfiak? Vagy nők? "


Mer ilyenek. És te is ilyen vagy. Mi ebben a gond?

2013. márc. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja, szerintem csak te gondolod.
2013. márc. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
24%
Igen, csak te gondolod gusztustalannak! Hűséget fogadott, nem vakságot! Vagy egy családos embernek bekötött szemmel kellene élnie?
2013. márc. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem az bántja a kérdezőt, hogy a pasi rajta kívül még szemezett a csini csajjal is, meg ott volt a felesége is. Ha csak ő van, akkor semmi gond...
2013. márc. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, csak te. Mások fel sem veszik a dolgot.
2013. ápr. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egy érdemi válasz: tényleg szemét dolog, az oké, ha megnézi, férfibòl van. De egy tisztességes nô nem szemez egy házas emberrel, és nem is fogadja azt, plàne, ha az asszony ott van!

Ezt a szànalom-dolgot viszont nem értem, kifejthetnêd bôvebben!

2013. ápr. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!