Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vége lehet a kapcsolatunknak...

Vége lehet a kapcsolatunknak a baba kérdés miatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A párommal 5 éve vagyunk együtt és körülbelül 3 éve együtt is élünk. Nagyon sokszor beszéltünk már a babáról én mindig el mondtam neki, hogy én nem szeretnék gyereket mert (tudom, hogy ez csúnya lesz) de én nem szeretem a gyerekeket, és nem tudom magam elképzelni egy gyerekkel. De mindig mikor szóba jött ez a téma ő mindig nevetett a válaszomon, hogy én biztos nem gondolom komolyan. De én igen is komolyan gondolom. Szerintetek emiatt szakíthat velem?


2013. márc. 19. 21:11
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Van, aki azért nem akar, mert még túl fiatal, de van, aki tényleg nem akar. Én már majdnem 35 vagyok és még mindig nem akarok sőt, egyre kevésbé, nem hiszem, hogy nálam ez változni fog. Úgyhogy ilyen változásra várni csak nagyon fiatalon érdemes, nem szabad hagyni, hogy úgy szaladjon el az élet, hogy arra vár, hogy majd a párja egyszer megváltozik.
2013. márc. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
74%

Szakíthat és miért ne szakítana? Egyáltalán mit akarsz te tőle, ha teljesen máshogy képzelitek a jövőtöket? Ez nem olyan kérdés, hogy tegyünk e a sarokba egy virágot vagy ne.


Én egyedül maradtam a fiammal fiatalon, tudtam hogy nem akarok több gyereket. Volt egy nagyon komoly kapcsolatom, ő szeretett volna egy közös gyereket. Mondtam hogy én nem tudom megadni neki, nagyon sajnálom. Azt mondta oké, akkor szereti a fiamat. Nem tudta. Helyesebben tudta, de benne volt a tüske, hogy nincs sajátja. A végén szakítottunk. Ő megnősült, van két gyereke, boldogan élnek. És én is találtam egy olyan férfit akinek tényleg nem kell saját gyerek. Én is boldog vagyok.

2013. márc. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, szakítani persze szakíthat bárki bármiért, de mondjuk ha te ezt tényleg többször elmondtad az elmúlt években, és a párod ennek a válasznak a tudatában vállalta a kapcsolatot, akkor nem túl illendő...
2013. márc. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

4.


Termeszetesen en sem azt mondom, hogy ez torvenyszeruen ugy van mint nalunk tortent, csak arra utaltam, hogy ilyen is elofordul...


Kedves KErdezo, hany eves vagy?

Ezt kivancsisagbol.

Mindig is igy voltal ezzel a kerdessel?


Valtozhat a hozzaallasod, de erre a parod helyeben sem alapoznek

No vagy vagy ferfi, mert eddig ez sem derult ki..


Amugy en sem szerettem a gyerekeket regen, ok sem engem, aztan nem tudom mi valtozott, mert elkezdtek imadni, akar a buszon is megtalalnak a babak , aztan incselkednek, azota en is kedvelem oket...

2013. márc. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Én 43 éves vagyok, nem akartam soha gyereket, és ezt azonnal közöltem a párommal is, amikor megismerkedtünk. Na, nem mindjárt az első percben, de pár nap múlva. 14 éves házasok vagyunk. Egyszer inogtam meg, akkor mondtam hogy lehet hogy mégis csak jó lenne egy gyerek, de gyorsan ki is vertem a fejemből a gondolatot. Ha erőltette volna a férjem a témát, előbb utóbb megmérgezte volna a kapcsolatunkat szerintem, akkor léptem volna tovább.
2013. márc. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
2013. márc. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
58%
16. válaszoló! már hogy lenne az ő kérdése? két ellentétes személyiségről van szó, az egyik akar babát, a másik meg nem akar! Te mit olvastál?
2013. márc. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Én 26 éves nő vagyok. A párom pedig 29 éves. Soha nem is szerettem volna gyereket. Fiatalabb koromban sem.
2013. márc. 20. 16:46
 19/21 anonim ***** válasza:
44%

Nézd, a pasid még 45 éves korában is vállalhat gyereket mással, úgyhogy szerintem neked nem kell hogy lelkiismeret furdalásod legyen emiatt. Hiszen te már ezt megmondtad, ő meg vessen magára hogy nem bírta felfogni.


Ettől függetlenül nem látom értelmét, hogy vele maradj sokáig. Neked is jobb lenne egy olyan pasi aki nem akar, vagy nem lehet neki. Mert aztán mondjuk szakítotok mikor te 35 vagy, és akkor már inkább olyan elvált pasit találni, akinek van gyereke, vagyis jórészt te is megkapod más gyerekét, mert időnként akkor is nálatok lesz más nőnek a gyereke... úgyhogy akkor már inkább saját, azt hiszem.

2013. márc. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

szerintem nagyon is!


én sem akartam szülni közel a 40-hez, a párom meg nagyon akart babát. választás elé állított.

ő mindenképp' akar, nem tud gyerek nélkül élni.

terhes lettem. megtartottam.

kiváncsi vagyok mi lett volna, ha nem esem teherbe. akkor is elhagy, mert ő gyereket akar??

úgy hogy valami gond van egészségügyi?


ő komolyan akart gyereket, ijesztő volt.


örülök, hogy anya lehettem, nem bántam meg.

de kényszeríteni nem jó senkit, én a mai napig nem értem meg, hogy viselkedhetett így.

2013. ápr. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!