Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Menni vagy maradni? Ti mit...

Menni vagy maradni? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Angliában élek a párommal, aki angol. Én igazából csak egy kis időre terveztem az ittlétet, nyelvtanulás céljából, de aztán megismerkedtem vele, és össze is költöztünk később. Szóval a kis időből az lett, hogy még mindig itt vagyok. A párommal egyébként vannak gondok, de szeretjük egymást. viszont én itt nem igazán vagyok boldog, az meg, hogy ő hazaköltözzön velem, az ugye kizárt. Nekem itt egy barátom sincsen, családom se, senki, "csak ő. De sokszor egyedül érzem, mert hát hiába, hogy van nekem ő, de barátokra is szükségem lenne. És mikor elgondolkozok, hogy a majd a gyermekem angol anyanyelvű lesz ... :( Mások azt mondják, hogy majd idővel jobb lesz. De mikor? Még mindig annyira a múltban élek, mindig csak arra gondolok, mikor még otthon éltem. Tudom, hogy otthon milyen a helyzet, de most már tudom, hogy a pénz nem boldogít.
2013. márc. 16. 22:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
És ha hazajönnél mondjuk két hétre látogatóba? Meglátnád, hogy milyen hatással van rád az itthonlét és azt is, hogy milyen ismét talalálkozni a pároddal (hogy letör a visszautazás, vagy olyan hogy jajjj de várom hogy újra lássam).
2013. márc. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!