Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fojtogatott, mit tegyek?

Fojtogatott, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma reggel a "mostohaapám" elkezdett anyukámmal veszekedni elég csúnyám és én meg védtem anyát elég szép szavakkal és nekem ugrott elkezdett fojtogatni hozzálökött az ágyam sarkához.. piros és kék a hátam és a nyakam.Nem ez volt az első eset h nekem támadt.. Nagyon gondolkoztam a feljelentésben...
2013. márc. 16. 14:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is éltek együtt mindenképp jelentsd fel. Így nincs semmi félni valód és az a kretén is megtanulja, hogy a tetteinek következménye van. Ne hagyjátok magatokat!
2013. márc. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolkodni kell rajta hanem fel kell jelenteni.
2013. márc. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ne gondolkozz nagyon a feljelentésen, hanem tedd meg, azonnal!


Orvos, látlelet, feljelentés. Vagy esetleg megvárod, amíg meg is erőszakol egy szép napon? :(

2013. márc. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Akkor ezek szerint nem éltek vele? Ez még a jobbik eset.


Viszont igazuk van a többieknek. Remélem anyukádnak is van annyi esze, hogy elvisz az orvoshoz (hisz a gyerek a legfontosabb). Fel kell jelenteni, mert így azt fogja hinni, neki bármit lehet, ti úgysem tesztek ellene semmit.

Ezt magyarázd el anyukádnak is. De csodálkozok, hogy neki nem ez jutott elsőre az eszébe.

2013. márc. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!