Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fojtogatott, mit tegyek?

Fojtogatott, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma reggel a "mostohaapám" elkezdett anyukámmal veszekedni elég csúnyám és én meg védtem anyát elég szép szavakkal és nekem ugrott elkezdett fojtogatni hozzálökött az ágyam sarkához.. piros és kék a hátam és a nyakam.Nem ez volt az első eset h nekem támadt.. Nagyon gondolkoztam a feljelentésben...
2013. márc. 16. 14:58
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
17/L
2013. márc. 16. 14:59
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
ha ezek után anyukád nem pakolja össze a cuccait, hogy lelépjen veletek, nyugodtan jelentsd fel a f@szit!
2013. márc. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 intrepid ***** válasza:
100%
Anyukád miért tűri? Miért nem dobja ki a pasit? Te meg miért nem hagyod, hogy egymás között lerendezzék?
2013. márc. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%
Én biztos, hogy elhúznék onnan a fenébe, vissza se néznék! Ha anyu nem jönne velem, az sem érdekelne. Feljelentés, egyértelműen, addig, míg vannak látható jelei. Ne hagyd ennyiben, ez már csak durvulhat, ha egy férfi ilyenre képes, tovább is elmehet.
2013. márc. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én is írhattam volna, csak azóta én már felnőttem. Anyu semmit nem csinált, mert nem tud nélküle élni!:( Magyarul fontosabb neki a férfi, mint a gyerekei.


Nem tudsz valakihez költözni? Anyukád hogy viseli?


29N

2013. márc. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%

Azonnal fordulj a gyámügyhöz, vagy a rendőrséghez! Ezt anyukádnak is meg kell értenie, hogy ha ő nem tesz semmit, akkor te lépsz!

Semmiképp ne hagyd annyiban a dolgot!

Sőt! Ha orvossal vetetsz látleletet, bizonyítékod is lesz!

2013. márc. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%
jelentsd fel mindenképp..
2013. márc. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
67%

"Anyu semmit nem csinált, mert nem tud nélküle élni!:( Magyarul fontosabb neki a férfi, mint a gyerekei."


Nem ezt jelenti. Tudja, hogy a gyerekei egyszer felnőnek és elköltöznek, és akkor ő egyedül marad. Az a beteges, hogy mindegy kivel, csak valakivel éljen együtt - ezt viszont társadalmilag neveljük bele a lányokba.

2013. márc. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
De mi már elhagytuk csak nem fogja fel ésszel h anya nem akar vele élni én ma reggel eljött mert nála maradt anya kocsi kulcsa és elkezdtek veszekedni azért szóltam bele mert anya elküldte egy párszor de nem ment el.. de mikor ezt megtette elküldtem ráb*sztam az ajtót de szerencsére nem jött vissza..
2013. márc. 16. 15:36
 10/14 anonim ***** válasza:
89%
iránya az SZTK, csináltass látleletet, és irány a rendőrség!
2013. márc. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!