Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyes szülők miért úgy fogják...

Egyes szülők miért úgy fogják fel a válást, hogy az egy háború kezdete?

Figyelt kérdés

Rokonéknál ugyanez van....elvált apuka anyuka (van egy 14 éves gyerekük) , és képesek felhívni egymást telefonon csak azért, hogy vitatkozzanak, elmondják egymást mindennek, hazudoznak egymásról stb.

Oké, hogy ez az ő dolguk, de a gyereket is belekeverik. A 14 éves fiúval az anyja állandóan ordibál, mert mérges, frusztrált, mert a volt férje felidegesítette telefonon, és a vitájukban nem neki lett igaza....amikor apukájánál van, dettó ugyanez.


Oké, hogy ők így fogták fel, de a gyereket minek keverik bele?



Egyáltalán, ha egyszer elváltak, minek foglalkoznak mindíg egymással?

Miért háborúként fogták fel a válást? És egyre több ilyet látok...


2013. márc. 16. 11:27
 1/8 A kérdező kommentje:
Jah és ez már kb 1 éve megy így.
2013. márc. 16. 11:31
 2/8 anonim ***** válasza:
16%

" Miért háborúként fogták fel a válást? "


-mert az,

majd ha te is válsz,mindent meg fogsz érteni,amit most nem,

2013. márc. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem is elváltak a szüleim, mégsem fogták fel így.
2013. márc. 16. 11:38
 4/8 anonim ***** válasza:
#2 - ezt kifejtenéd bővebben?
2013. márc. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%

Én sem értem,mikor én váltam utána már úgy nem érdekelt semmi sem az exemmel kapcsolatban,de senkivel kapcsolatban sem ha szakítottam,én mindig úgy érzem magam,mint,aki új lappal kezd.


De úgy láttam,szerintem az önzés.

Ha mindketten válni akartak,akkor az,hogy úgy érzik a bevitt dolgokat,ingóságok és gyerek nem egyenlően osztják meg.Én sokszor azt láttam valamelyik váló fél pofátlanul sokat akar magának a másik féllel szemben.


Aztán van mikor igazából az egyik fél akart válni és a másik nem annyira,akkor válni nem akaró fél nem tud igazából elszakadni a másiktól...

2013. márc. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%

kultura kerdese jatszuk az orok haragot 3 eves gyerek modjara.

el lehet valni normalissan is

2013. márc. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert csak a saját sértettségük irányítja őket és közbe nem veszik észre, hogy nevetségesé válnak.
2013. márc. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig a tehetetlenség beszél belőlük,ha mindketten szerették a gyermeküket,akkor annak,akinél nem helyezték el a gyerekeket borzasztóan nehéz lehet.Egy gyerek nem szakítható ketté és bizony vannak olyan emberek,akik ezért a párjukat hibáztatják.Én is közeli szituba kerültem a válással és bizony nem értem,hogy a férjem miért nem érti a segély kiáltásomat,ő miért nem próbál tenni azért,hogy jobb legyen.Pedig próbálok beszélgetni vele.Aztán persze én leszek a hibás,ha lépek.
2013. márc. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!