Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek hogyan esne ha a...

Nektek hogyan esne ha a párotok exfelesége vinne neki főzött ételt? Félreértenétek?

Figyelt kérdés

Elváltam, van egy közös gyerekünk. Szombat délelőtt átvittem a fiamat az apjánál. Előtte reggel főztünk ki, mert hétvégén programunk volt, de legyen ha hazajövünk. Fiam nagyon szereti amit csináltunk, mondtam hogy egyen belőle, de azt mondta ő reggelire nem eszik főtt ételt, mondta hogy rakjak. Így odatettem két adagot, hogy az apjának is jusson, tudom hogy ő is szereti, azt hittem ketten lesznek, az élettársa elutazott, legyen mihez nyúlni, mert ő az a fajta férfi aki akkor kezd el valamit elkészíteni ha már farkaséhes, közben a fiam jóllakik szalámival. Mikor átértünk kicsit meglepődtem hogy ott a barátnője. De nem foglalkoztatott a téma.

Tagnap este hozta haza voltférjem a fiamat és az edényt. Ott volt barátnőm kérdezte hogy mi az az edény. Elmondtam hogy alakult, erre azt mondta ez veszélyes. Egyrészt áthordok a voltférjemnek ételt, mintha a barátnője nem tudna főzni. Másrészt még a kedvencét is készítem (ez véletlen volt) Kicsit beleültette a bogarat a fülembe, hogy a barátnő megsértődhet.

Saját páromat megkérdezve azt mondta őt nem zavarja, egy percig nem merült fel benne hogy rosszra gondoljon, de a nők jobban kombinálnak.

Szerintetek is sok volt ez a "magánakció"?



2013. márc. 14. 10:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Szerintem a barátnő nem normális, ha ezen megsértődik. Alapvetően a gyerek miatt csomagoltál ételt, a többletet meg nem eszik meg, ha nem tetszik...
2013. márc. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Az más.

De akkor így kívülállóként,ha se Te,se a volt férjed,se a barátnő nem csinált belőle problémát,inkább a jó tanácsadókat mellőzd a köreidből.

Nekem is olyan jó tanácsokat adtak életemben egyesek,hogy erősen megválogatom a barátnőket...

2013. márc. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nekem is elváltak a szüleim, igaz ha apuhoz megyek látogatóba én szoktam neki főzni, de vannak alkalmak, ha anyuéktól megyek apához és olyan a kaja, akkor viszek neki is. Ami állandósult, hogy karácsonykor viszek neki egy fél rúd bejglit, mert nagyon szereti, főleg a mákosat. Mindig anyu szokott szólni mielőtt indulok, hogy ne felejtsük el csomagolni. Pedig anyu férjnél van azóta, a férje sem sértődik meg. Apa barátnői nem "bentlakósak", de szerintem tudják, hogy viszek néha ezt-azt. A másik, hogy disznóvágás után is csomagol anya mindig hurkát-kolbászt, mert azt is nagyon szereti apu. Sőt, a múltkor apa csomagolt anyunak, mert nem rég tanult meg főzni (ideje volt már :D ) és meg akarta mutatni a "büszkeségét", hogy milyen finomat tud. Ezen sem volt sértődés egyik irányból sem. Szóval ha amúgy nem rossz a kapcsolat köztetek, akkor nem kéne belelátni mindenfélét és ha az aktuális párok nem viselkednek óvodás módjára, akkor nem hiszem, hogy probléma lenne belőle.
2013. márc. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Én azon lennék kiakadva, hogy nekem nem hozott!!!! :-O


:D

2013. márc. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
20%
Igy nincs benne semmi rossz...de en biztos megsertodtem volna, feltekeny tipus vagyok :D
2013. márc. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
49%

Én nem biztos h örülnék, ha páromnak az exe hozna neki kaját, miközben azt hiszi h én nem vagyok otthon.

De ez az én véleményem.

2013. márc. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ha nem féltékeny típus az élettárs, nincs rossz viszony köztetek és tudja, hogy azért raktál két adagot, mert azt hitted, nincs otthon és nem főz senki, akkor szerintem nem fog megsértődni.
2013. márc. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Neked hogy esne, ha a jelenlegi párod exefelesége vagy exbarátnője kaját vinne neki, mikozben te máshol vagy?
2013. márc. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Gondolom arra célzol,hogy ebben az esetben az emberek ösztönösen féltékenyek ilyenkor.

Hál'istennek nekem is volt már hasonló és ha gyereke van az embernek szerintem már sokat változik,nekem hasonló esetben gyerek mellett nemigen jutott eszembe ez a kicsinyes birtokló féltékenykedés és teljesen normálisnak tartom továbbra is ha már odaviszi a gyereket és tudja a volt férje nem főz,vigyen ebédet.

Persze volt olyan barátnőm,akinek két gyerek mellett is csak a kicsinyes féltékenykedés tölti ki az életét,mert olyan önző,persze,hogy mindenkit elmar maga mellől...

Én a mostani párom volt feleségére egyáltalán nem vagyok féltékeny hiába van kapcsolatba vele a gyerekek miatt,mert nem vagyok bizonytalan vele kapcsolatban,persze azért sem,mert túléltünk már olyan dolgokat,amik után a legtöbben szétmentek,ezek után pedig nem fogok holmi ételhordásra féltékeny lenni,mert nem vagyok MAGAMBAN BIZONYTALAN!

2013. márc. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Én tudom, hogy engem nem zavarna. A páromat is megkérdeztem utólag bár gondoltam hogy őt sem. De mi ilyenek vagyunk, soha nem voltam féltékeny típus. A volt férjemet is ismerem, szerintem benne sem merült fel, hogy ez a barátnőjét zavarhatja. Viszont mint írtam őt ilyen szinten nem ismerem.

De annak örülök, hogy a többség azt írta hogy őt nem zavarná, remélhetőleg ő is ebbe az átlagba tartozik.

2013. márc. 15. 11:02
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!