Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbántódnál ha a párotok kb....

Megbántódnál ha a párotok kb. azt mondja, hogy a te apádnak kellett volna meghalni nem az övének?

Figyelt kérdés

Párom édesapja meghalt pár napja. Próbálom vigasztalni, mellette lenni, de nagyon maga alatt van. Ma felhozódott az, hogy mindig a jó emberek mennek el. Ő mondta ezt. A végén pedig valami olyasmit hogy az én apám bezzeg él és virul. Tudom, hogy az apám nem egy angyal, rengeteg megbocsáthatatlan dolga van, nem is jó vele a kapcsolatom, ritkán találkozunk, ha muszáj. Én mégsem gondoltam soha arra, hogy bárcsak ő halna meg. Neki is ugyanannyi "joga" van az élethez. Elég sz.rul esett ez a kijelentése.

Ti betudnátok ezt a gyásznak?



2013. márc. 13. 22:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
hát, ha még nem halt meg senkid, és nem tudod milyen, addig lehet nem érted, hogy mit érez az, aki elveszti közeli hozzátartozóját. Teljesen mindegy, mit mondott, ráadásul magaddal foglalkozol, hogy neked hogy esett egy ilyen mondat tőle. Ehhez képest sztem nem tudod felfogni, hogy érzi magát.
2013. márc. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
10. vagyok. Én tudom milyen elveszteni egy nagyon közeli hozzátartózót, de akkor sem mondanék ilyet senkinek, főleg nem a páromnak, aki próbál vigasztalni!
2013. márc. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Jó nagy bunkó a " párod". Én nem tudnám be és valószínűleg szakítanék is vele, ha ekkora kretén.
2013. márc. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hát nem lehet ám tudni, mert mindenkiből mást hoz ki a gyász. Ismerek olyat aki rávágta h nem gáz ha meghal egy családtagja, mert ez az élet rendje, és ismerek olyat is aki rendesen bedilizett amikor meghalt valakije. Te is azt írtad h maga alatt van, akkor nyilván ez a baj. Nagyon türelmesnek kell vele lenni.
2013. márc. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Bence_ ***** válasza:

Ő ilyen. Gondolom nem ez volt az első irigy tulajdonsága meg talán nem az utolsó. Gyász miatt most nem tud annyira uralkodni magán.

Érthető, hogy rosszul esett.

2013. máj. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!