Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen lehet úgy meghalni,...

Milyen lehet úgy meghalni, hogy az utolsó pillanatig tagadod magadnak, hogy meg fogsz halni?

Figyelt kérdés

Pedig hát egyértelmű mindenkinek.

És nem búcsúzol el senkitől konkrétan. Nem hagysz végrendeletet. Mert túl fájdalmas lenne beismerni, hogy nincs tovább. És úgy mész el, hogy soha nem volt egy őszinte szavad senkihez.


2012. ápr. 20. 22:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Én tudom hogy egyszer meg fogok halni, ha nem mondom el senkinek (mondjuk hogyha előre tudom), az maximum azért van mert elfelejtem, nem tartom fontosnak, stb...
2012. ápr. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

"Milyen lehet úgy meghalni...?"

Az élő ember úgy sem tudja, a halott meg már nem tudja elmesélni, sajnos........

2012. ápr. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De aki nem hirtelen halállal hal meg, hanem pl. egy hosszú betegség után, az sokáig tudhatja, csak esetleg tagadja magának is.
2012. ápr. 20. 23:01
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd el neten a haldoklás 5 fázisát.
2012. ápr. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem biztosan tudta,hogy meg fog halni.Nem lehet,hogy a szeretteit akarta ezzel védeni?
2012. ápr. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Honnan tudhatnám? Még nem éltem át. És te tudod?

Egyébként nekem már van végrendeletem, pedig nem vagyok sem nagybeteg, sem öreg.


Ha majd elvesztesz valakit, és valóban gyászolsz, akkor meg fogod tudni. Mire eljutsz az utolsó fázisig, az elengedésig, addigra tudod, hogy a tagadás csak a legelső lépcső. Nem műdödik sokáig.

2012. ápr. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem nem lenne fájdalmas szerintem.Belátná mindenki, hogy legalább vége a szenvedésnek,ha pl halálos beteg lennék már évek óta.

Akit szeretek,az úgyis tudja, hogy szerettem akkor is mikor meghaltam.

2012. ápr. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szomorú. Még élni akar. Más meg nem, és mégis él. Én sajnálnám nagyon.
2012. ápr. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Olvasd el Thomas Mann remekművét, a Buddenbrook házat.

Különös tekintettel a nagymama halálára, aki egy váratlan tüdőgyulladás következtében hal meg, két-három heti szenvedés után.


Ő pl. olyan ember, aki aki az utolsó percig is tagadta, hogy meg akar halni, éppen ezért iszonyatos pokol volt a haldoklása. Amikorra elfogadta, hogy meg fog halni, akkor halt meg.

2012. ápr. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!