Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha apám azt mondja nekem...

Ha apám azt mondja nekem (21/F), hogy ő verekedni nem tud, csak gyilkolni, akkor az életveszélyes fenyegetésnek tekinthető? Ha van hangfelvétel, lehet hívni a rendőrséget?

Figyelt kérdés
oka: A leves kb. fél órával később készült el a kelleténél.
2009. szept. 14. 21:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Nem hiszem, hogy ezt elfogadnák, eu igy csak hülye szövegnek hallatszik.
2009. szept. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ilyen ügyekkel a rendőrség nem foglalkozik. SZERINTEM. meg amugy sem foglalkoznak semmivel, mit tudnának tenni? ha nem történik semmi! ezt fogják mondani. kihívhatod őket, elbeszélgetnek apáddal, de szerintem ezzel inkább ne próbálkozz. ki tudja mit tenne? és miért te készíted a levest? anyukáddal mi van? hogy hogy otthon vagy, nem tanulsz/dolgozol?
2009. szept. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
62%
Most apád vagy te vagy 21 éves?Mert ha te akkor nem jelengetni kell hanem egyszerűen elköltözni és a saját életedet élni.apád nem is nagyon lehet annyi ha belegondolok,bár bizonyos népcsoportnál nem kizárt............költözz el és kész!
2009. szept. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%

Ott kell hagyni a francba, én is megtettem.

A fenyegetés az lenne, ha azt mondaná, hogy "megöllek". De azzal sem foglalkozik a rendőrség. Csak ha már folyik a vér a nyakadból vagy az ő szívéből.

2009. szept. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
kicsit túlreagáljátok a dolgot, apád meg főzzön magának, ha ilyen fasza gyerek, nem? ekkora gyökér bmeg, semmi se jó neki vagymi..
2009. szept. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
13%

Ez annyit tesz, hogy máskor időre legyen kész a leves, mert ha ő dolgozik, annyit már had várjon el, hogy vedd figyelembe, mikor ér éhesen haza. Ha tudsz időt szakítani az internetezéstől.

Ennyit, nem többet! És azért nem "verekedni" mert úgy érti, nem fog apránként könyörögni, hanem visszavonhatatlan lépést tesz. Pl meggyilkolja az internetkapcsolatot.

Ez eg ymetafora volt. Jó lenne magadra venned.

2009. szept. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%

Térjél magadhoz! Úgy értette.

A rendőrségen ugyan ezt erősítenék meg.


Ha nem vagy autista, akkor csak a szavak mögé látsz, nem?

2009. szept. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

nem dolgozik, itthon ugráltat folyton, mióta anyám meghalt. (2. válaszoló: ezért nem anyám főz, igen , nem tudhattad)

ő pedig paranoid skizofrén akivel nem lehet zöldágra vergődni.

2009. szept. 14. 21:55
 9/13 A kérdező kommentje:
2009. szept. 14. 21:59
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha valóban skrizofrén,akkor orvosi kezelés kell neki,nem a rendőrség!

Aki pedig azt javasolja,hogy költözz el tőle,az azt is megmondhatná,hogy hova és te miből éljél meg !

2009. szept. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!