Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apa olaszországba él en...

Maddam kérdése:

Apa olaszországba él en canadába és hogy lehetne elintézni a DNS tesztet? Talán egy hajszál elég hozá nem?

Figyelt kérdés

2013. márc. 13. 18:05
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Én aztán nem bíznám senkire ezt azért érdemes személyesen intézni. Nem hiszem, hogy így belemennék de próbáld meg.
2013. márc. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Vérmintából szokás csinálni, a hajszálnál drágább a vizsgálat, mert nem olyan jó a minta. A kérdés itt az, hogy az apa benne van-e, mert akkor nem nagy kunszt megoldani postával, vagy nem, mert akkor viszont szinte lehetetlen.
2013. márc. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Ha hivatalosan elfogadott tesztet akarsz, akkor mindkettőtöknek személyesen ott kell lenni a mintaadáskor. Különben nem hiteles a vizsgálat eredménye.
2013. márc. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
14%

Ha nem is egy szál, de egy kisebb levágott hajtincs. Ezt belecsomagolod a levél mellé egy darabka tiszta papírba. A papírt, leragasztod egy bélyeggel, amit szintén te nyalsz rá = újabb DNS-minta. Persze ezt írd meg a mellékelt levélben.

Az egészet bele egy olyan borítékba, amit utána kellőképpen nyomonkövetkező módon adsz légipostára. Szerintem megoldható.

2013. márc. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Persze nem mindegy, hogy "családegyesítés", családfa kutatás céljából kell a DNS, vagy egy apasági per eldöntéséhez. A kérdésedből ez nem derül ki.
2013. márc. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát megszeretné tudni én a lányya vagyok e ?? Mert hoszu a tortenet de nem irom le !!
2013. márc. 13. 18:31
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
Úgy tudom a vágott hajban nincs DNS, csak a gyökérben.
2013. márc. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy ilyen gyanúm, azért is írtam, hogy egy lenyálazott bélyeget is tégy a borítékba. Persze rakhatsz bele tövestől kitépett hajszálakat is.

Bízom benne, hogy sikerül megtalálnotok egymást!

2013. márc. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi hátha sikerül mert ö azt mondja mikor anya megismerjedet vele már terhes volt de mondja egy DNS tesztet csinaltasunk de en nem tudok elmenni hoza igy tudjuk csak megoldani
2013. márc. 13. 19:08
 10/10 A kérdező kommentje:
Attol félünk anyaval ha kijön ö az apám elvissz olaszba és nem ad vissza anyának
2013. márc. 13. 20:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!