Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A páromat választás elé...

A páromat választás elé állítottam, ő a szüleit választotta. Mégis én vagyok a hibás amiért rajta élősködnek?

Figyelt kérdés
A páromat a szülei állandóan lehúzták anyagilag. Még az sem érdekelte őket, amikor gyermekeink születtek, folyamatosan csak a pénzért könyörögtek. Én egy idő után megelégeltem azt, hogy ők nyaralni utaznak én meg azt számolgatom, hogy lesz-e a hónap végén még ennivalóra pénzünk vagy sem. Megmondtam a páromnak, hogy ez így nem mehet tovább, el kell döntenie, hogy mit akar. Vagy a közös családunknak élünk és egy kigazdálkodható fix összeget adunk a szüleinek vagy elvának útjaink és ő mehet vissza hozzájuk. Akkor nagyon megsértődött és hazaköltözött a szüleihez. Ennek már 2 éve és azóta is folyamatosan azzal vádol hogy én kergettem bele ebbe a lehetetlen helyzetbe, miattam nem tud egyről a kettőre jutni, mert a fizetése egy részét én viszem el (gyerektartás), a többit pedig a szüleinek kell adnia. Eleinte megpróbáltam nem foglalkozni a visszahallott dolgokkal, úgy voltam vele, hogy majd abbahagyja, de nem így lett. Mit tehetnék, hogy végre abbahagyja a vádaskodást?
2013. márc. 13. 07:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
28%

Hogy lehetett ilyen férfinak gyerekeket szülni? Biztosan mindig ilyen volt.

Vannak ilyen típusú férfiak: a szüleiknek mindent, és ez soha nem is változik. Ezt tudtad, mégis szültél neki gyerekeket...

2013. márc. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!