Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám és anyósom utálják...

Anyukám és anyósom utálják egymást. Békítsük ki őket?

Figyelt kérdés

Anyukám az anyósomat qvázza le, és fordítva. Még középiskolában vesztek össze, azóta sok év eltelt, és utálják egymást. 3 éve vagyunk együtt a barátommal, karácsonykor szeretnénk az eljegyzést. Szüleink tiltják, mert nem akarnak egy család lenni. Apukám és apósom jól kijönnek. :S Mit tehetnénk?

20L


2009. szept. 14. 15:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajnos kibékülni csak maguktól tudnak. Egyszerűen mond meg nekik,hogy ha tetszik,ha nem Ti egy pár vagytok,és ha nem akarják,hogy késöbb a gyűlölködés miatt,ne tudjátok egyiküknek se odaadni az unokákat,akkor fogják vissza magukat. Nem kell barátnőknek lenniük,egyszerűen ne szídják egymást,mert ezzel csak nektek tesznek rosszat.
2009. szept. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már mondtuk nekik. Mikor anyósomnak vettem egy szál virágot névnapjára, anyu nagyon kiakadt hogy neki bezzeg "csak" sütit sütöttem. :S
2009. szept. 14. 15:15
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb, ha addig nem álltok velük szóba, amig nem beszélnek egymással kulturáltan.
2009. szept. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Már 3 éve ez megy. Szerencsére engem szeret anyósom, és anyu is szereti a párom, de közös családi ebédről szó sem lehet.
2009. szept. 14. 15:57
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon érdekes eset lehet, kíváncsi vagyok rá nagyon, min vesztek össze úgy, hogy a saját gyerekeik kedvéért sem hajlandók kibékülni. Én pont ezt mondanám mindkettőnek: "Tedd meg értem!" Mármint ki-ki a saját anyukájának mondhatná ezt a mellé, hogy "Béküljetek ki!".


(Valami pasi van a dologban? Miért ugrottak egymásnak anno?)


A kérdés első fele meg adott. Persze, hogy ki kell békíteni Őket, ha hosszú és kiegyensúlyozott párkapcsolatot akarsz.

2009. szept. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A hogyan békítsük ki őket dolog érdekelne. :)

Nem mondják el mi lehetett az.

2009. szept. 14. 17:01
 7/8 anonim ***** válasza:

Talán az apákat kellene rávenni, hogy segítsenek a békülésben. Legalább ilyen beszólások ne legyenek, és nehogymár emiatt tiltsanak titeket egymástól; puszipajtásoknak nem kell lenniük.

Ha nem javul a helyzet, akkor az eljegyzést tartsátok magatokban, vagy pl. az apákkal négyesben, hátha ez is segít, hogy ráébredjenek, miből zárják ki magukat.

2009. szept. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azt hiszem az lesz, hogy tényleg kimaradnak az eljegyzésből.
2009. szept. 14. 17:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!