Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkor ez most nem baj ugye?

Akkor ez most nem baj ugye?

Figyelt kérdés
az osztályba több barátnőm és haverom van de mind léggé depis ugyan is mindig vágdossák magukat meg néha befordulnak én viszont teljesen az ellentétük vagyok egy életvidám boldog mindenen nevetős lány vagyok színes ruhákkal optimista vagyok és nem vágom magam fúj azt nem is bírnám de viszont jókat tudok nevetni velük meg szeretnek engem egyedül engem pedig én nem vagyok emós mint ők ti értitek? és baj ha velük lógók és sztem jobb társaság mint a többi osztálytárs?
2013. márc. 11. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
és nem ismered sem a pontot, sem a vesszőt..
2013. márc. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
szólj nekik, hogy az emo több, mint 5 éve nem divat már
2013. márc. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem baj. Majd kinövitek :)
2013. márc. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Addig amíg téged nem húznak le a mélybe addig nem baj ha velük barátkozol.
2013. márc. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
alapból szóba sem állnék emosokkal.azt sem tudják mi az élet még de vágdossák magukat.kik ezek,mik ezek??!!!nem hiszem el hogy a szülők ezt nem veszik észre.
2013. márc. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!