Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok egy ilyen pasihoz?...

Mit szóltok egy ilyen pasihoz? Szerintetek mennyire szerethet egy nőt?

Figyelt kérdés
Több mint két éve vagyunk együtt és igen jól meg voltunk egymással,és most kis gondok akadtak a családja körében és döntés elé álitott.Ahányszor szeretnék vele beszélni elszalad vagy kinyomja a telefont.A vélemenyeimet soha nem halgatja meg,és ő mindig azt szeretné hogy mindent úgy csináljak ahogyan ő elkébzeli.Nem jók az én vélemenyeim semmire mert figyelembe sem veszi őket.Szerintetek lehet egy ilyen pasival élni?És akármit is mondok neki megharagszik,az én szavaim számara nullák.Én már ebbe bele fáradtam hogy nem tisztel semmibe.Mit lehet itt tenni?Engem vár el harcolni is a kapcsolatért mert ő csak azt mondogatja ha nem megy szakitunk mert én vagyok a hibás.Nem tanalkoztunk mindjart két hónapja de ő azt mondta ha én nem megyek nála akkor vége mindennek.
2013. márc. 11. 13:44
 1/9 anonim ***** válasza:

ez már rég nem kapcsolat

felejtsd el és nyiss más, normális emberek felé

ez az ember nem szeret Téged, kapcarongynak néz és mindenért Te leszel a hibás, ha vele maradsz, egy jó szava nem lesz Hozzád

2013. márc. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez már régen nem kapcsolat ! Mi az, hogy elszalad, vagy kinyomja a telefont ? Kész röhej ! Felejtsd el !
2013. márc. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
A pasival többet ne is foglalkozz. Inkább a helyesírással!
2013. márc. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem szeret, hagyd ott és járd ki az iskolát.
2013. márc. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy mit vársz még ettől a pasitól? Én már szakítottam volna. Ilyen hozzáállással nincs jövője a kapcsolatnak.
2013. márc. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Dobd ki a pics.ába! Te pedig iratkozz be egy helyesírás tanfolyamra búfelejtőnek! :)
2013. márc. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
10%
A helyesírásodból ítélve nem lehetsz valami agytröszt. Én sem hallgatnék rád.
2013. márc. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ma 14:50 de troll vagy :D


Egyébként én már rég kidobtam volna.Nekem az nem kapcsolat, ahol csak az egyiknek lehet igaza.Én ha nem tudok mindent megbeszélni a párommal, magyarul nem tudok vele baráti kapcsolatban is lenni, akkor már hiányozna valami.

2013. márc. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd el te. És menj el egy nyelvtanórára.
2013. márc. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!