Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt csak én lihegem ennyire...

Ezt csak én lihegem ennyire túl, vagy igazam van?

Figyelt kérdés

Anyósommal egy házban élünk, két külön lakásban, közvetlen átjárással. A két éves fiam lépten nyomon átszökik, ha nem zárom be az ajtót. Anyósomnak van egy kiskutyája (kistermetű kutya), aki szinte családtag. Értsétek ez alatt, hogy egy ágyban alszanak, puszilgatja, dajkálja, stb... engem ez nem érdekel, ha neki így jó, hát csinálja, viszont a kutya az elmúlt öt évben nem volt beoltva veszettség ellen! Hiába mondogattam, hogy azért, mert benti kutya, még ugyanúgy kimegy az udvarra néha, és ki tudja mit szedhet össze, na meg azért csak csókolgatja, stb., be kellene oltatni. Ez most kezdett csak igazán zavarni, hogy a gyerek elkezdte piszkálgatni a kutyát, és félek, hogy odakap neki, vagy csak egyáltalán összeszed tőle valamit. Nem moshatom egyfolytában a kezét, ha hozzáért a kutyához.

Már veszekedtem is ezért, mert nekem alap kérdés, hogy a kutyát beoltatom minden évben, féregteleníttetem, hiszen a felelős állattartáshoz ez is hozzátartozik, nem csak az, hogy majomszeretettel veszem körül. De úgy látszik, hogy hatástalan a dolog, mert a kutya azóta sincs beoltva...


2013. márc. 11. 12:15
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
62%

Kérdező, ne húzd fel magad!

Ez a mondat, mindent elárul a válaszadóról:

"Ha egy kutya megharapná a gyerekemet, a gyerekemet verném meg, mert nem tudta békén hagyni a kutyát... "

Gratulálok ehhez a felfogáshoz! A válaszadót pedig a gyámhatóság hivatalból eltiltaná a szülői jogainak gyakorlásától! Reméljük még nincs gyereke...és kutyája sem!

2013. márc. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van, nyilván nincs gyereke, mert akkor szerintem nem így vélekedne a dologról. Ha mégis van, akkor nagyon sajnálom azt a szegény gyerkőcöt :S
2013. márc. 12. 14:24
 23/31 anonim ***** válasza:

Én szeretem a kutyákat, de! Ha meglátnám, hogy nekiugrik, vagy megharapja a gyereket, legyen az az enyém, vagy más gyereke, gondolkodás nélkül rúgnám szét!!!

Ez nem jelenti azt, hogy elvakult lennék a gyerekekkel szemben! Természetes emberi reakció, főként egy anyától!

És azt sem jelenti, hogy nem nevelem a gyereket! Csak olyan írhatott ilyet, hogy majd ő jól megveri a gyereket, ha a kutya megharapja, aki nem normális!

Egy gyereknek 10szer,100szor, 1000szer is elmondhatod, hogy mit nem szabad, bizony van, hogy ezek után is azt fogja csinálni! Csupán mert gyerek, és nincs még félelemérzete!

Ezért van mellette a szülő! És ahogy valaki már írta, igen ez a te felelősséged is, hogy a kutya be legyen oltva, ha már együtt laktok! Tudom, tudom, nem a te kutyád, de legyél te az okosabb, ha anyós nem az, és vidd orvoshoz!

2013. márc. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Tudod, ha valaki engem hívna neveletlen kis görcsnek, én is megtépkedném. :)

Anyós szeretgeti a kutyát... neki is odakap? Vagy csak nektek?

Van kutyám, gyerekem meg nincs. De ha lesz gyerekem, akkor is lesz kutyám és igen is a gyerek fog kikapni, ha idiótán viselkedik.

2013. márc. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
JÉzusom....mennyi szívtelen, pszichopata ember van. Egy kétéves gyereket megverni a kutya miatt...atya világ. Az isten óvjon az ilyen ámokfutóktól..
2013. márc. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

# 24

:) aztán a férjed meg jól elver téged is, meg a kutyádat is, mert idiótán viselkedtél a gyereketekkel! :D

2013. márc. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Szerencsére a férjem is tudja, hogy ha a gyerek idióta, azért büntetés jár.
2013. márc. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
ekkora butaságon már csak nevetni tudok, fel sem idegesítem magam :D vannak érdekes felfogású emberek, de hát mindenki úgy csinálja, ahogy akarja...
2013. márc. 12. 19:47
 29/31 anonim ***** válasza:
Persze...az én retardált anyám volt a hibás amikor az egy éves húgomat vezetgette a játszótéren!!, majd egy agresszív, neveletlen, nagytestű kutya berontott oda és elkapta a húgomat a ruhájánál fogva, anyám meg próbálta a kutyát valahogy leállítani. A "gazda" pedig annyit mondod, hogy jaj csak játszik a kutya. Igen ezért vicsorgott és morgott csorgó nyállal...Hálistennek csak a kabátkája szakadt el, de bele se merek gondolni mi történhetett volna, ha anyámnak nincs elég lélekjelentléte. Undorító vagy utolsó...
2013. márc. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

jaj de kis hülye vagy, nem ilyen esetre gondoltam, és itt sem a kutya a hibás, a gazda, mert nincs megnevelve.

de pl. ma egy neveletlen hülyegyerek odajött a kutyámhoz ráncigálni a fülét..


itt ki a hibás, ha a kutyám odakap? :)

2013. márc. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!