Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tehettem miért let ez?

Mi tehettem miért let ez?

Figyelt kérdés
Minden úgy kezdődött ,hogy 6 oszt tól sulit váltottam . (most is 6 oszt. vagyok) És akkor ott volt két lány akiket ismertem . Az eggyikkel nagyon jobalettem veleültem stb. Egyik nap nem is szolt hozzám , 5 nao mulva megint hozzámszolt ilyenek ... Sokan mondták ,hogy csak féltékeny rám mert mindenkivel joban vagyok . Egyedül érsztem magam s ilyesmi . Aztán joban lettem az általam ismert elöbb említett másik lánnyal és még egy lánnyal . Együtt szilveszteresztünk stb . Most volt 2 hét kiesésem ,mert beteg voltam . És pénteken mikor suliba mentem hozzám se szoltak , elvoltak ketten . Sőt a másik lány (akit ebben az évben ismertem meg ) a szombaton tartó szülinapjára sem hívott meg . Legalábbis nekem nem mondta ... Most kérdem én ,hogy jogosan vagyok kiakadva ,vagy tulregálom ?

2013. márc. 10. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nehéz elolvasni egy olyan kérdést ami tele van helyesírási hibákkal és fogalmazása is pocsék.

Így nem is igazán vágom mi a kérdésed. Hogy jogosan vagy kiakadva mert nem foglalkoznak veled?? Nem jogos. Ha beszédben is így fejezed ki magad ahogy írásban akkor nem lehetsz egy érdekes ember..

2013. márc. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm előre is , hogy megnézted a kérdésem . Ami a helyesírást illeti , a bilentyüzetem eléggé rossz . És nem szoktam ékezetekkel írni ...
2013. márc. 10. 19:02
 3/5 A kérdező kommentje:
És ami a fogalmazást illeti eléggé kétségbevagyok esve ... Szerintem nem sok embert tettek át más suliba 6.oszt tól . Ha igen akkor nem volt olyan kibeszélős osztály mint amilyen az enyém .
2013. márc. 10. 19:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én előző osztályom is nagyon kibeszélős volt, én is jóba lettem egypár lánnyal, de aztán idővel hátat fordított mindegyik, úgyhogy egyedül maradtam. Amúgy engem se hívtak meg sose szülinapi bulikra, pláne nem az első velük töltött évemben. Bevallom egy kissé bántott a dolog, de nem haltam bele. Várj egy kicsit, talán majd jövőre meghívnak, ha meg nem, akkor azt a két évet kibírod velük, jön egy másik osztály, velük talán majd jobban kijössz. És amúgy szerintem valamilyen szinten talán jogosan vagy kiakadva, de valamilyen szinten pedig túlreagálod.
2013. márc. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod ! :)
2013. márc. 11. 15:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!