Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tehettem, én nem csináltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tehettem, én nem csináltam semmit?

Figyelt kérdés
Pár napja volt a bálom és barátnőm kérte fel nekem azt a fiút akibe szerelmes vagyok de ő visszautasított. Ezután én sírva hazamentem.Még aznap barátnőm megkérdezte a sráctól hogy miért volt ilyen bunkó aki azt mondta neki hogy én ennél mélyebbre már nem sülyedhetek meg hogy tőlem nem is várt mást és ,hogy szánalmas vagyok.Mikor ránézek egyből elbögném magam de nem teszem mert akkor még jobban megalázottnak érezném magam......és nem értem mit tettem

2013. febr. 12. 15:34
 1/5 A.Romanov ***** válasza:
Csak nem Szentendrén történt a dolog?
2013. febr. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ennek biztos, hogy előzménye volt
2013. febr. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Talán nem a barátnődet kellett volna odaküldeni... Ha nem te küldted akkor meg az ő hülyesége miatt te szívsz. Na ezért ne avatkozz már életébe még jó szándékkal sem. (ha) Nem tudod (100%-osan) mi fog kisülni belőle.
2013. febr. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az a baja a srácnak, hogy annyi bátorság se volt benned, hogy te kérd fel, ráadásul azért is a barátnődet küldted, hogy mért nem táncolt veled.

De most komolyan... elég szánalmasnak hihet, hogy futár kellett ahhoz, hogy táncolni hívd.

2013. febr. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem én küldtem a barátnőmet,meg azt mondta neki a srác az én jelenlétemben ,hogy akkor se táncolt volna velem amúgy köszi a válaszokat....pedig tényleg nem tudom hogy mit csináltam
2013. febr. 13. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!