Én lennék az apa?

Figyelt kérdés

Volt egy barátnőm decemberben szétmentünk, már nem is beszélünk egyáltalán, tegnap viszont facebookra feltöltött egy képet ahol picit pocakos és egy kis body van rakva a hasára szóval terhes.

Azóta volt egy kapcsolata tartott vagy 3hétig de kétlem hogy az lenne az apa. A nővérem és a legjobb barátom ismerőse, de egyiknek sem hajlandó erről beszélni.


2013. márc. 10. 12:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Hát én úgy gondolom, de javítsatok ki ha tévedek, hogy ha decemberben mentetek szét, és utána volt egy három hetes kapcsolata, akkor tudni kéne, hogy ez mennyivel utánad volt, mert ha pár héttel, akkor ha tőle lenne terhes, akkor még nem látszana rajta kicsit sem szerintem.
2013. márc. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
azzal január 21én jött össze 1 hónapig se volt vele
2013. márc. 10. 17:57
 13/17 anonim ***** válasza:
Hát ha ilyet mondtál neki én is biztos titkolnám hogyha te lennél az apja.Azért nőlj fel nem így működik hogy fogom a gyereket és elveszem az anyjától.Nem egy kiló kenyérről van szó.
2013. márc. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Hát akkor legjobb esetben attol a sráctol 2.5 hós terhes lehetne,azaz 10 hetes kb. ekkor meg nem jellemző hogy látszodjon a pocak,ha meg elég kerek akkor lehetsz te az apa,ha persze közben melletted nem volt senkije.
2013. márc. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
58%
Hát nem tudom, nekem kb 5-6 hónapos terhesen látszott a hasam. Pedig nem vagyok kövér.
2013. márc. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Biztosan jó oka van rá, ha nem szeretné veled megosztani, hogy gyereket vár. Az egyik lehet pl. az, hogy még együtt voltatok, amikor már kilátásba helyezted, hogy ha lenne gyereketek, és szakítanátok, akkor elvennéd tőle a kicsit. Szerencsére, ha ő nem akarja, te nem fogod tudni ráerőltetni, hogy apaként szerepelj mellettük. Szóval akár te vagy az apa, akár nem, hagyd őket békén szerintem.
2013. márc. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nézd Kérdező, két lehetőség van. Az egyik, hogy az exed gondoskodik apáról, házasságkötés vagy teljes jogú apai elismerés útján, ez esetben nem tehetsz semmit. Ha nincs olyan, akit apának lehet tekinteni, akkor pert indíthatsz a bíróságon apaság megállapítása végett, akár már most is - tudva, hogy ítéletet majd csak a szülés után fognak hirdetni, az apasági vizsgálat elvégzése után.

Részletek itt:

[link]

2013. márc. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!