Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondtad a szüleidnek, hogy...

Elmondtad a szüleidnek, hogy van csajod/pasid?

Figyelt kérdés
Én még nem jártam senkivel, szóval ha lesz vkim nem tudom, hogy elmondjam-e a szülőknek.Veletek hogy volt ez?És ha ti sem mondtatátok el eleinte, mikor adtátok be a derekatokat?:D
2009. szept. 13. 20:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
79%
Nálam rájöttek maguktól.Kérdeztem tőlük hogy honnan veszik hogy van valakim mondták hogy nagyon jol ismerik minden mozdulatomat ugyhogy nem volt nehéz dolguk:)
2009. szept. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
79%

amikor nagyon gázos pasi volt, vagy nem volt nagy láv, akkor feleslegesnek tartottam kiteregetni.

amikor pedig olyan volt, akit büszkén mutattam meg anyukának, azt büszkén mutattam meg anyukának :)

2009. szept. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Igen, mindenkiről tudnak akivel 1 hétnél tovább együtt voltam. Most a 4. párommal vagyok együtt, akit ismernek.
2009. szept. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
rákérdeztek elmondtam :D
2009. okt. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!