Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondtad a szüleidnek, hogy...

Elmondtad a szüleidnek, hogy van csajod/pasid?

Figyelt kérdés
Én még nem jártam senkivel, szóval ha lesz vkim nem tudom, hogy elmondjam-e a szülőknek.Veletek hogy volt ez?És ha ti sem mondtatátok el eleinte, mikor adtátok be a derekatokat?:D
2009. szept. 13. 20:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
magamtól nem mondtam el egyiket sem..amikor a mostani barátommal összejöttem (3 éve), akkor azt megneszelték, rákérdeztem, én pedig nem tagadtam.
2009. szept. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
*rákérdeztek
2009. szept. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
attól függ, milyen kapcsolatban vagy a szüleiddel, és mennyire téma ez nálatok. Mi sosem beszélgettünk ilyenekről, így nem mondtam sosem hogy járok valakivel. Rájöttek maguktól is:)
2009. szept. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%

Mikor a barátommal elkeztünk találkozgatni, megkérdezte az anyu hogy kivel voltam kint!Mondta neki hogy kivel(ismerték a srácot)!

De magamtól nem biztos hogy elmondtam volna!

2009. szept. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
Én sem boncolgatom ezt, ha ugy van, akkor bemutatom.Mostani is csak jött,bemutattam és meg is kedvelték :)
2009. szept. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%

NEm, nem mondtam el, apukammal a lepcsohazban futottunk ossze, anyukammal pedig az uton...aztan mar nyilvanvalo volt nekik a dolog.

a parom edesanyjat egy eloadason ismertem meg, az apukajat otthon...

azota mar az egesz csaladot ismerem, es joban vagyunk:)

19-L

2009. szept. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%
Én eddig szinte minden alkalommal elmondtam. Már eleve azt is, hogy jaj így meg úgy tetszik valaki, hú, ma megkérdezte, hány óra van, hú, ma elmentünk együtt valahova, stb. szóval én sose csináltam titkot ebből, így természetesen azt is elmondtam, ha összejöttem az illetővel. Egy kivétel volt, pont a leghosszabb kapcsolatom volt ez, ezt csak 3 hónappal később mondtam el, amikor már úgymond "előkészítettem a terepet", mert 16 évvel idősebb volt a pasi. Hát ja, elsőre nem is csípték, de volt 3 évük megkedvelni :)
2009. szept. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%
"Anyu, karácsonykor összejöttünk Sz-el, és amikor hazamegyünk, valszeg kint fog várni a reptéren. Csak szólok, hogy ha lesz a nagy összeborulás, akkor ne pislogjatok, mint hal a szatyorban." Szó szerint. Közölték, h sejtették... Ő az első barátom, azóta együtt is vagyunk (lassan 2 éve)
2009. szept. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%

Elmondtam, de csak mikor komolyabb lett a dolog, vagy ott akartam altatni a pasikat.

A szakításokat sosem mondtam el.

2009. szept. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
85%

Azt hittem csak én vagyok ilyen balfék hogy nem mondom el... szóval én se nagyon mondtam el, némelyiket igen, de többüket nem.

A mostani párommal 3 éve vagyok együtt és itthon még mindig nem tudják. Az ok pedig az, hogy a párom sokkal idősebb tőlem, én 22 vagyok de még tanulok, úgyhogy nem akarom hogy kirakják a szűrömet itthonról emiatt (mert kiraknák ez biztos!).

2009. szept. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!