Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek is volt már h egy...

Nektek is volt már h egy könyv kihatott a magánéletetekre?

Figyelt kérdés
olvasok egy könyvet. A leírás alapján arról szól h egy nő h áll talpra egy nehéz fiatalság után. Gondoltam érdekes lesz. Ehelyett már a 100. oldalon járok és még mindig azt taglalja érzékletesen h h távolodik el tőle a férje majd hagyja el. Gondolom lassan jön a rész amikor elkezdi összeszedni magát de már semmi kedvem a könyvhöz teljesen kikészít. Annyira sajnálom azt a nőt, ahogy részletesen le van írva ahogy távolodik el tőle a férje. Sosem bírtam nézni mások szenvedését. Tegnap éjjel felriadtam álmomból és elkezdtem veszekedni a párommal teljesen ok nélkül mert a könyv hatására beképzeltem h el akar hagyni. Nem voltam teljesen magamnál. Ez vmi beteges empátia? Más is így van ezzel?
2013. márc. 8. 00:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy "beteges empátia". Ez egy kitalált karakter.

Nekem az ilyen hétköznapi könyvek nem szoktak kihatni az életemre, mondjuk ezért nem is olvasok ilyeneket. De persze, van olyan, hogy hetekig velem marad egy érzés egy könyv után.

2013. márc. 8. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Könyv nem, talán azért is, mivel nem olvasok sok könyvet, de film igen.

Rossz irányban. Olyan mexikói szappanopera-szerű volt (vagy talán az is volt?), ennek hatására én is csak vártam-vártam a szerelmemre, hogy majd jobb lesz a kapcsolat, majd változik, ami persze nem következett be.

Hja, az élet nem egy romantikus film.

2013. márc. 8. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Volt. Az anyakönyv.
2013. márc. 8. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi a címe a könyvnek?
2013. márc. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én ezért nem olvasok ilyen könyveket. Inkább valami háborúsat, vagy fantasyt.
2013. márc. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem a Lost sorozat volt ilyen, kicsit másképp látom a dolgokat.
2013. márc. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, 13 évesen.
2013. márc. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Igen, bár nem ilyen szinten és nem leginkább a hangulatomra.
2013. márc. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!