Szerintetek megcsal?
Hát persze, mert minden férfi kötelezően úgy gondolkodik/érez, mint te?
Mi nők is különbözőek vagyunk, ne húzzunk már rá a férfiakra, h mindegyik egyformán "működik".
- lehet, hogy tényleg annyira leszívja az energiáját a meló, hogy nincs több szexre igénye, ereje
- a közhiedelemmel ellentétben nem minden férfi szexmániás, lehet neki ennyi tényleg elég
- vagy valami nem tetszik neki rajtad, vagy unalmas a szex veled, vagy valami más gondja van ilyen téren veled, csak nem akar megbántani, ezért valahogy ráveszi magát heti egyszer, hogy "betömje a szád" így is úgy is
- legnagyobb női hülyeség, hogy ha nem takargat telefont, e-mailt, szgépet stb., nem jár el amúgy külön, akkor tuti nincs harmadik fél(okosan kell csinálni, tapasztalat:))
Ezek közül választhatsz.
Kedves 14-es, óriási tévedésben vagy!
Férjemmel nagyon jó a házasságunk, de bizony, néha vele is előfordul, hogy fáradt...
Igen, ő is szereti, és ha kicsit fáradt, akkor még nem utasít el...
De ahogy én is, így Ő is, ha nagyon fáradt, kimerült, fáj minden porcikája, valahogy az ággyal kapcsolatban időnként csak az alvás jut az eszébe.
De örülök, hogy ismered minden férfi szexuális igényét. ;)
10-es voltam.
Ugyan! Ti nem tudtátok? Vannak itt halhatatlan hozzászólók, akik eddigi több ezer éves életüket arra tették fel, hogy minden férfi, vagy minden nő életét személyesen tanulmányozzák, hogy itt és most, csak nekünk megoszthassák értékes és cáfolhatatlan tapasztalataikat. :)
Kérdező, tényleg több oka lehet, nem feltétlenül a megcsalás, de ezt csak a pároddal tudod megbeszélni. Valahogy neked kell megtalálnod a módját, hogy elmondja, hogy most akkor veled van probléma, vagy vele, vagy mitől változott meg ennyire.
Baromság.
Ha fáradt vagyok, én is a hátam közepére se kívánom a szexet.
Az egyik barátnőmmel azért nem akartam gyakran együtt lenni, mert egyszerűen unalmas volt vele, egy másikkal meg azért, mert annyi előjátékot követelt meg, hogy teljesen elment tőle a kedvem, inkább csökkentettem az együttlétek számát, kevesebbszer kelljen túlesni a hosszú előjátékon.
Rengeteg ok lehet.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!