Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Pár hete szakítottam a barátnőmmel és azóta sem vagyunk rosszba. Minden nap beszélünk stb. Van egy "haverom" aki kicsit ilyen szemét ember de valamiért mindenki megbocsájt neki. Sok lányt miután szakítottak lek*rvázott meg elmondta a legféltettebb titkait is, úgy bántotta őket ahogy csak bírta. És most a volt bnőmmel akar összejönni és nem értem hogy ő miért is bocsájtott meg neki hiszen őt is átverte párszor már. Nem tudom hogy a lányt féltem-e nehogy megint nagy csalódás érje, vagy féltékeny vagyok mert még mindig szeretem?! segítsetek. mit kéne tennem?!
2013. márc. 6. 18:25
 1/8 intrepid ***** válasza:
100%
Féltékeny vagy, mert még mindig szereted.
2013. márc. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a lány ismeri a srácot, tudja kivel áll szemben, hapedig nem, akkor most lesz alkalma megtapasztalni. Ti már szakítottatok, bármennyire is fáj ez neked és még szereted, lépj túl.
2013. márc. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Ha szakitottatok akkor mit foglalkozol vele hogy kivel mit csinal? Keress valaki mast, mert ez nem egeszseges.
2013. márc. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De a lány nagyon rendes...:/ ha már újra nem is jönnénk össze akkor legalább segíteni szeretnék neki hogy ne érje olyan nagy csalódás. Még annyit had tegyek hozzá hogy miután szakítottunk a lány elmondta hogy mennyire szánalmasnak tartja a "haveromat" meg így gyűlöli úgy gyűlöli. Úgyhogy nem értem mi történhetett ezen a pár héten hogy ilyen jóba lettek. Szerintem ezt nem lehetett elintézni egy egyszerű bocsánatkéréssel...
2013. márc. 6. 18:40
 5/8 A kérdező kommentje:
3-as/ Nem lenne könnyű mást keresnem... Tudod nem vagyok valami szőke herceg kinézetű. Eddig ő volt az egyetlen lány aki a szívemért szeretett és nem a külsőmért.
2013. márc. 6. 18:44
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
Ha a szivedért szeretett,akkor miért nem csábitod vissza?
2013. márc. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
szerintem még mindig szereted a lányt és féltékeny vagy. egyébként milyen barát az ilyen aki ráhajt a volt csajodra?
2013. márc. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem te szakítottál a lánnyal? Akkor nem értelek.
2013. márc. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!