Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik közel laknak anyósékhoz!...

Akik közel laknak anyósékhoz! Milyen gyakran jártok át hozzájuk? Mit szoktál segíteni, ha ott vagy?

Figyelt kérdés
2013. márc. 6. 08:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

szia. a szomszed faluba laktunk -nemtulzok...naponta ketszer jott...nemminden nap ,de ketnaponta biztos,es akkor az elmaradt napot is bepotolta-delutan is jott :D

igaz nemvolt sokaig,mindig fel,egy orat maradt.

aztan ugyhozta a sors ,h ugyanabba a faluba koltoztunk. elejen ketnaponta jott. aztan osszemorogtunk ezmiatt ,de megbeszeltuk h ez igy nemlessz jo ,mert egymas agyara megyunk. azota hetente egyszer jon egy orara, mi is kethetente ebedre vagy vacsorara, ha ugyvan itt ott felugrunk hozza akar tobszor is,nincs meghatarozva h hanyszor megyunk ,lenyeg h hetente max harom alkalommal latjuk egymast :)

mikor ottvagyunk vendegsegbe vagyunk ,mikor o itt van vendegsegbe van- nemkell neki segiteni ,nemis engedi nagyon,ensem. ha persze megker szivessen segitunk neki barmibe, pl hozzunk uzletbol ezt-azt.

2013. márc. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
20 percre. Magamtól sose megyek... max a párommal. Segíteni nem segítek, mert nem jó úgyse. Meg egyébként sem érdemli meg...
2013. márc. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Heti 2-3 alkalommal találkozunk, elmegyünk kávézni, vacsizni, néha moziba. Ha megyünk hozzá nem segítünk, nem is lenne mit.
2013. márc. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Mi elég messze lakunk anyósoméktól, így kb 2-3 havonta 1-2 napra szoktunk találkozni. Ha mi megyünk, akkor általában ott is szoktunk aludni, mert olyankor anyósom mindig szeretné, h maradjunk 2 napot. Ha ők jönnek (általában nyáron, vagy mikor jó az idő, mert ők panelban laknak Budán, mi meg kertes házban vidéken) akkor ebédre szokásuk jönni, és este mennek haza.


Én egyébként nem vagyok rosszba az anyósommal. Régen voltak összezördüléseink, de manapság abszolút nincs. Igazából rá kellett jönnöm, hogy hogyan kell őt kezelnem. Sok mindent rá kell hagyni :) meg persze minden úgy a jó, ahogy Ő csinálja.. de legalább azt sikerült elérnem, hogy mikor nálunk vannak, akkor én vagyok itthon, és a férjemmel közös szabályaink szerint működnek a dolgok. Az Ő otthonában pedig az ő szabályaik szerint. Ezt tiszteletben tarjuk, és így nincs gond :)


Én nem igazán szoktam neki segíteni. Mindig felajánlom, de úgy veszem észre, hogy nem szeretné, hogy ott "tébláboljak".

2013. márc. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
4 emeletnyire! :D Majdnem minden nap találkozunk.
2013. márc. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Amikor még nem volt gyerek sürün bejártam hozzájuk.10km re laknak.Nagytakaritáskor a párommal együtt segitettünk,amugy én csak apróságokban segitettem,teregetés,vasalás,bevásárlás ilyesmik.Gyerek születése óta ők jönnek hetente egyszer.
2013. márc. 7. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

6-7 percre lakunk.Minden nap ide járnak a nyakamra.Nyugdíjasok....

Nagyon elegem van ebből a szempontból belőlük.Mindenbe beleturkálnak,beleszólnak.Nyugodtan wc-re sem lehet elmenni tőlük.

Mi max 1x megyünk 1 héten.

Segítek neki nehogy megszóljon ezért is.

2013. márc. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!