Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el a jegyeim?

Hogy mondjam el a jegyeim?

Figyelt kérdés
Szüleim értelmiségiek, nővérem diplomàzott, öcsém 4.8as tanuló. Nekem évek óta rosszjegyeim vannak, ebben a hónapban 8(!) egyest kaptam (igaz volt benne rajz,ének) és nem merem elmondani.
2013. márc. 4. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért kaptad őket?


Egyébként meg állj eléjük, ne a tanárt szidd, és mondd meg, hogy kijavítod. Ha segítség kell, kérj.

2013. márc. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mond el ne húzd, mert annál rosszabb lesz ha rájönnek a szüleid mert r fognak.

Szed össze magad, én is ilyen voltam aztán nekiálltam jobban tanulni ma meg egyetemere járok. Szóval csak rajtad múlik.

2013. márc. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ha szép nem vagy legalább hülye ne legyél!
2013. márc. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem akarom húzni, azért kérdeztem, hogy mondjam meg. Nem ígérem meg, hogy kijavítom, mert nem tudom. Napi 2-3-4órát tanulok, különtanárhoz járok. Igazából nem szoktak megbüntetni, de látom rajtuk az elkeseredést.
2013. márc. 4. 17:41
 5/6 anonim ***** válasza:

És miben vagy tehetséges? Nekem van egy öcsém meg egy húgom. Szüleim diplomások, én egyetemre járok, a húgom is fog. Az öcsénken pedig látszik, hogy sokkal kevésbé tehetséges pl. a matematikában, nehezen tanul, nem kizárt, hogy nem fog egyetemre járni. Ugyanakkor sportban, táncban kiemelkedő (ez már kicsi korától látszott). Nála nem is fogjuk erőltetni, hogy egyetemre menjen - tanuljon meg valamilyen szakmát nagyon jól, és lehet belőle mondjuk ipari alpinista, akrobata, erdész vagy ilyesmi. Most is jár kétféle táncszakkörre az iskolában.


Nem csak az orvos, az ügyvéd meg a mérnök a becsületes szakma, hanem a többi is. Szóval neked is meg kéne keresni, hogy miben vagy tehetséges, és arra ráfeküdni - és emellett azért legalább leérettségizni, ha nem is kiváló eredménnyel, mert azt sok helyen kérik.

2013. márc. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Zenéhez nincs érzékem, 17évesen nem úgy néz ki, hogy élsportoló legyek, amihez jó érzékem van, az a futball. 8-9 éves korom óta figyelrm különösen; heti 8-10 meccsel, és ezt jelenleg fogadással kamatoztatom. Amúgy nem írok rosszul, ha összejön sportújságíró is lehetnék.
2013. márc. 4. 17:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!