Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem köszöntött fel a párom!...

Nem köszöntött fel a párom! Most mit gondoljak?

Figyelt kérdés

Születésnapom volt,és előző héten sokat civakodtunk,mert eléggé kötekedős volt. Nem együtt élünk. Jött a születésnapom,aznap nem találkoztunk,de telefonban sem említette meg. Rátértem óvatosan,erre kiderült,hogy direkt nem köszönt fel az elmúlt napok miatt. Miközben épp beszéltünk sok minden másról,és nem veszekedve.

Most olyan vagyok,mint akit leütöttek,nem tudom hova tenni. Mi ez vagy mi lesz most? Harmincasok vagyunk,több év után,nő vagyok.


2013. márc. 4. 10:23
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a válaszokat! Igen,szerintem ez elég beszédes jel,ráadásul úgy,hogy az ő születés-és névnapjai rendesen meg voltak tartva (torta,ajándék,előtte kis meglepikereséses játék,stb). Nekem nem ajándék kellett volna,csak egy mondat,hogy gondoltam rád,te hülye. Most időt kértem. Ő azt mondja,szeret. Én is szeretem. Csak nem tudom,most mi van.
2013. márc. 4. 14:02
 22/28 anonim ***** válasza:
23%
ez az oda-vissza büntizés olyan dedós.. nem inkább azt kellett volna megkérdeznek,h mivel sértette meg annyira h nem volt kedve felköszönteni???? de tudod mit: szakits vele,jót teszel neki
2013. márc. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Nekem elég gyerekesnek tűnik a párod a korához képest.Többen is leírták jól, hogy a szeretet/szerelem nem azon múlik, hogy összezörrenünk, s akkor már a másiknak fájdalmat is okozunk.

Amit az egyik kedves válaszoló belinkelt képet,azt már én is láttam, s nagyon találó!

Csak sokan elfelejtenek szeretni.Nem csak párkapcsolatban, hanem családi vonatkozásban is. Fontosabb az én, az enyém, a nekem!

2013. márc. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Azt egyébként meg szabad kérdezni, hogy miért nem együttéltek? Harmincas éveitekben, több év után?
2013. márc. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
51%
én 1x nem köszöntöttem fel a férjem: amikor előző este nagyon összevesztünk és nagyon megbántott. tudtam h csak a feszültség beszélt belőle de én sem voltam jó passzban... ő viszont nem hozta szóba,mert tudta h miért nem foglalkozom a szülinapjával. a problémákat viszont megbeszéltük. te is inkább nézz magadba mit rontottál el h ezt kaptad
2013. márc. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Mondjuk azt tényleg jó lenne tudni, hogy milyen dolgokról van szó, miért haragudott meg. Megbántottad-e annyira, hogy már csak azért sem.Ennyiben igaza van az előző szólónak. Egy durva példát hozok fel: ha pl. anyáztad, akkor érthető, h nem köszönt fel. :D De gondolom nem erről volt szó.

Csak könnyebb lenne állást foglalnunk, ha tudnánk mi volt az összeveszés tárgya, s ki miben hibás.

2013. márc. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Nem anyáztam,soha nem tenném. Belekötött az élő fába is,én meg elmondtam a magam álláspontját,nem kiabálva,nem veszekedve. Mikor hangosan kioktatott mások előtt,és úgy érzem,hogy igazságtalanul,akkor kértem,hogy halkabban. Erre is dühös lett. Utóbb már csak ingerültem szól hozzám,mert nem értettem vele mindenben egyet. És ahogy ő mondta,ennek a következménye lett a nem köszöntés,és az,hogy most is haragszik. Nem értem igazából.
2013. márc. 4. 16:39
 28/28 anonim ***** válasza:
Gyerekes tőle.
2013. márc. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!