Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem köszöntött fel a párom!...

Nem köszöntött fel a párom! Most mit gondoljak?

Figyelt kérdés

Születésnapom volt,és előző héten sokat civakodtunk,mert eléggé kötekedős volt. Nem együtt élünk. Jött a születésnapom,aznap nem találkoztunk,de telefonban sem említette meg. Rátértem óvatosan,erre kiderült,hogy direkt nem köszönt fel az elmúlt napok miatt. Miközben épp beszéltünk sok minden másról,és nem veszekedve.

Most olyan vagyok,mint akit leütöttek,nem tudom hova tenni. Mi ez vagy mi lesz most? Harmincasok vagyunk,több év után,nő vagyok.


2013. márc. 4. 10:23
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
47%
"Te r0hadék, utállak, nem akarok veled beszélni. Mert nem értesz meg semmit! Nem, nem fogom mindig azt csinálni, amit te mondasz! Nőj fel, te idióta! Boldog szülinapot!"
2013. márc. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem akármennyire össze vagyunk veszve a párommal, akkor is illik felköszönteni, még ha ajándékot nem is veszek mert "nem érdemli meg". Ha valaki vagy valakinek fontos vagyok, akkor szerintem egyértelmű, hogy felköszönt/felköszöntöm. Az, hogy valaki "bosszúból" nem köszönt fel, (az még oké, hogy azért nem, mert én sem köszöntöttem fel stb.) eléggé gyerekes dolog, meg is lepődtem amikor tovább olvastam, hogy 30-asok vagytok. Kb. a tinik csinálnak ilyesmit. Nagyon nevetséges dolog ez a párod részéről. Én lehet, hogy elgondolkodnék, és feltenném magamnak a következő kérdéseket:

- Legközelebb ha összeveszünk akkor mivel fog büntetni? Megcsal, vagy eltűnik 1-2 hétre? Mindig büntetni fog valamivel ha olyanja van és úgy érzi, hogy nincs igazam?

2013. márc. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
87%
Ne haragudj, de a párod nem normális. Most "büntet"?? Hát menjen a fenébe akkor!
2013. márc. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
75%
SZerintem ez valaminek a felvezetése...ne haragudj ha eddig köszöntött normálisan akkor itt van valami a háttérben..képtelen lennék ilyet csinálni ha nem sz@rom le az illetőt
2013. márc. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bunkó már ne is haragudj. Mi is vesztünk már össze, aztán mentünk együtt húgom szülinapjára. A párkapcsolatok, a család pont arról szól, hogy ha vannak is gondok a szeretet alap. Nemrég láttam egy posztot, egy nénike és egy bácsi ült a pad két szélén, láthatóan duzzogva. Esett az eső a bácsika bár háttal ült a néninek de felé tartotta az esernyőt, míg ő ázott. Nagyon tetszett ez a kép. Erről szól az élet. Nem csak a szerelem, a szeretet is.
2013. márc. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Engem anélkül nem köszöntött fel a régen a párom,(már nem az) hogy összevesztünk volna. Tuti nem felejtette el, de inkább meg sem említettem neki.:(
2013. márc. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
15ös ez nagyon aranyos be tudod linkelni a képet?
2013. márc. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Én azt gondolnám, hogy ott akar hagyni, mert ennyire sem méltat.
2013. márc. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

17

[link]


:)

2013. márc. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
13%
most komolyan szted ezen áll vagy bukik egy kapcsolat??? anyám...
2013. márc. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!