Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem köszöntött fel a párom!...

Nem köszöntött fel a párom! Most mit gondoljak?

Figyelt kérdés

Születésnapom volt,és előző héten sokat civakodtunk,mert eléggé kötekedős volt. Nem együtt élünk. Jött a születésnapom,aznap nem találkoztunk,de telefonban sem említette meg. Rátértem óvatosan,erre kiderült,hogy direkt nem köszönt fel az elmúlt napok miatt. Miközben épp beszéltünk sok minden másról,és nem veszekedve.

Most olyan vagyok,mint akit leütöttek,nem tudom hova tenni. Mi ez vagy mi lesz most? Harmincasok vagyunk,több év után,nő vagyok.


2013. márc. 4. 10:23
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem itt nem a születésnapi köszöntés a lényeg. Először a problémáitokat kéne megoldani. Mondjuk ez egy szép gesztus lett volna a párodtól a békülés felé. Beszéljétek meg a problémákat, béküljetek ki.
2013. márc. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
16%
Adott esetben "megfelelő büntetésnek" én is használnám.
2013. márc. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
92%
Rafináltan megoldotta. Előző héten bevezette a kötekedéssel, hogy "ne kelljen" megköszöntenie. Én biztos megkérdezném tőle, cicám, ezért volt a múlt heti cirkuszolás? Majd a saját szülinapodon visszakapod, jó lesz?
2013. márc. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
93%
Függetlenül a problémáitoktól,a párod egy bunkó.Az is,aki büntetésként megvon a másiktól egy udvarias gesztust.
2013. márc. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
95%
úgy gondolom ilyet nem csinálnék a párommal akkor sem ha fasírtban lennék vele. Bunkó dolog, hogy így büntet.30-as éveitekben jártok, együtt élésről szó sincs.... hmmm Nem tudom, hogy a kapcsolatotok mennyire áll stabil alapokon de azért elgondolkodtató, hogy érdemes-e így folytatni... Lassan kifutsz az időből...
2013. márc. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
93%

A születésnap független attól, hogy éppen milyen hülyeségen vesztetek össze, hiszen az van és kész. Nem feltételes dolog, úgyhogy ez hülyeség és bunkóság részéről.


Megértem ha nem visz egzotikus utazásra, de azért egy "boldog szülinapot" belefért volna legalább szóban. Ez nem nagy áldozat, akkor sem ha nem akarok valakit ajándékkal elhalmozni. Így igen illetlen dolog büntetni valakit.

2013. márc. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem ez bunkóság attól függetlenül épp miylen a viszony közöttetek. Én nagyon haragudnék. Szánalmas, primitív bunkó húzás. Viszont meg kéne bezsélni a problémákat. A legtöbb férfi szerintem akkor kötekedős amikor már nem nagyon akarja a kapcsolatot csak gyáva lépni. 29/N
2013. márc. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
91%
Azért mert veszekedés van, a születésnap még születésnap. Még ha csak beböfögi a telefonba, hogy boldog szülinapot, már az is valami. De hogy ezzel büntet, az gyerekes és elítélem. Én a helyedben az ő szülinapján nem köszönteném fel, ha épp jóban lennénk vagy rosszban. És akkor majd megtudja, hogy milyen "jó" érzés ez, mennyire nem ezt várná az ember...
2013. márc. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
89%
Szánalmas, kicsinyes ember. Mi az, hogy "büntetni" a párunkat? Ehhez egyszerűen nincs joga.
2013. márc. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
82%

Egyszer felhívott telefonon a sógornőm, boldog névnapot kívánt. Közölte, hogy ne várjam őket köszöntésre, mert a tesóm közölte, hogy úgy hülyeség az egész névnapi köszöntés, ahogy van, és kész.


Rosszul esett, de lenyeltem. Pár hónappal később jött a tesóm névnapja, én sem köszöntöttem meg. Utána néhány nappal a tesóm felhívott telefonon valami jelentéktelen dologgal kapcsolatban, éreztem rajta, várja hogy felköszöntsem, de nem tettem.

Azóta visszaállt a "rend"! :))))

2013. márc. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!