Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyósok! Ti mi az amit nem...

Anyósok! Ti mi az amit nem szerettek a menyetekben?

Figyelt kérdés
Megint van egy kérdés, hogy a menyek mit nem szeretnek az anyósban. Nektek anyósoknak is van bajotok a menyetekkel, vagy ti sokkal toleránsabban vagytok?
2013. márc. 2. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:
17%
ez furcsa kérdés... én nem vagyok anyós.. viszont a barátomnak az anyukájával élünk ö alkoholista és nem a legjobb a viszonyunk.. egész nap csak parancsolgat... viszont ha este elmegyek dolgozni egészen reggelig fenn van megvár és kérdezi, hogy minden rendben van-e... nem esett-e bajom az úton stb.. :) azt mondja, hogy nem miattam van fenn csak nem tud aludni... azért jól esik :)
2013. márc. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem azt nem szereti bennem, hogy nem tudok megnyílni előtte...

már majdnem 6 éve vagyok együtt a párommal, de a "csókolom, hogy tetszik lenni?"-n kívül nem nagyon tudunk beszélni másról....:(

2013. márc. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
24%
lusták,nem tudnak semmit rendessen megcsinálni,illetlenül viselkednek,vihognak
2013. márc. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bennem azt nem szereti, hogy én megmondom, ha valami nem tetszik, vagy nem értek vele egyet. Amúgy jó a kapcsolatunk, de ha épp próbálja megmondani, hogy hogy főzzem a húslevest, amit a szüleimtől tanultam és már 14 éves koromtól kezdve főzöm, akkor azért meg szoktam mondani a magamét. Olyankor megsértődik, aztán rájön, hogy igazam volt, és úgy csinál, mintha semmi nem történt volna. Amúgy jókat szoktunk beszélgetni, alapvetően jól kijövünk, nem teszünk keresztbe egymásnak, ahogy tudunk, sőt, sokat segítünk mi is, ő is. De nem szereti, hogy én vagyok a főnök és nem ő.
2013. márc. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én jól kijövök anyóssal, persze voltak kisebb nagyobb súrlódások, de azok már régen voltak, és tisztáztuk őket. Az ő nevében nem beszélhetek.
2013. márc. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!