Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne éhezzek?

Mit csináljak, hogy ne éhezzek?

Figyelt kérdés

Először is leszögezem, hogy nem azért éhezek, mert nincs pénzem.


4-en vagyunk egy háztartásban. Nagyanyám, anyám, anyám tesója és én. Én rendszerint a páromnál vagyok, mert ott sokkal nyugodtabb életet élek, minimális stressz van körülöttem.

Anyám dolgozik, nagyi kapja a nyugdíjat, az a f.szkalap meg otthon roggyasztja a seggét.

Nem traktálok senkit unalmas szöveggel, elmondom a mai (2-3 napi) példát.


Tegnap előtt vettem magamnak sonkát, sajtot, meg tejet. Tegnap anyám vett nutellát. Számoltam a sonkát/sajtot. 2napja este vacsora után maradt 7 sajtszelet,6sonka. Reggelre, mikor reggeliznék, már nincs csak 5-5. Majd tegnap is hagytam 1-1 szeletet, hogy eszek egy fél szelet szenyát, fél szelet nutellás kenyeret.

Ma reggelre nincs sonka, a nutellából fél üveggel hiányzik.


A páromnak akartam levest és rakott palacsintát csinálni.

Így az élősködő jól lakott, azok után, hogy anyámtól elég sok pénzt elkér, én éhezem itthon, mert nincs más értelmes kaja a hűtőben, a nutellából meg undorodom enni.


És ez megy egyfolytában. Összeverni nem lehet ezt a sz.rzsákot, mert van egy kutyám, aki itthon van, amíg én a páromnál vagyok, és ha ártanék annak a szemét embernek, ő is ártana a kutyának. Tavaly érdekes módon 9,5 km-t "szökött" a kutyám egy 4-5 óra alatt..(kistestű). Szóval szerintem tavaly ő távolította el a kutyámat, csak senki nem meri megszólni..


Mit csináljak, hogyan lehetne eltávolítani innen ezt az embert?

-költözés kilőve mert anyáméknak "így jó"

-konyhaajtó,más ajtók becsukása kilőve, mert nagyanyámnak be kell mennie..(nem tudná egymaga kinyitni).


Tényleg nagyon keveset vagyok itthon emiatt, mondjuk 1,5 hetente jövök haza. A kutyám depressziós, hogy csak ennyit lát, de én nem bírom ezt elviselni. Sőt van olyan, hogy amikor alszok, fogja bejön a szobámba anyám cigisdobozaiért, nem érdekli hogy alszok, felb.ssza a villanyt, csak hogy neki jó legyen.


Nem írok több sztorit, mert ez is sok lett. Ha van valakinek használható ötlete, írjon.:(


2013. febr. 27. 10:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz összeköltözni a pároddal? Te dolgozol? Hány éves vagy?
2013. febr. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

1.Rakass zárat az ajtódra és tartsd a zárt szobádban a hűtőt.

2.Vagy rendeld a kaját, a maradékot pedig ne hagyd szem előtt.

3.Néha hagyj a hűtőben egy kis romlott vagy elcseszett ételt(például elcukrozott húsleves), csak neki...Egy idő után messzire el fogja kerülni a főztödet.

4.Költözz a párodhoz.

2013. febr. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Bizony itt nem segít más, csak a költözés.

Esetleg szerzel vateráról egy pici saját hűtőt, beviszed a szobádba és lelakatolod. De abból már látom előre hogy akkora botrány lesz, hogy az csak na :)

2013. febr. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is a picike hűtőre szavazok! :)
2013. febr. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

anno amikor még az exemmel éltem és az anyóssal akkor lakat volt a hűtőn mert az após egy alkoholista állat volt és ha nem volt pia akkor eladta az otthoni ételt mert amilyen büdös mocskos volt ..... nem ragozom


igen szerezz be egy kis minihűtőt és lakatold le és mivel kicsi szerintem simán ellehet dugni a szobában

vagy hűtőtáska és jégaku arra a pár napra amíg otthon vagy

2013. febr. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A hütőben csak olyan dolgokat szabad tartani amit fogysztás elött fel kell dolgozni attól függetlenül kivel élsz együtt. Sajtok, felvágotak csak anyit érdemes venni amit egyszere megeszel mert tuti hogy valaki bezabálja.
2013. febr. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!