Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudnék tenni? Fontos!

Mit tudnék tenni? Fontos!

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, 1,5 hónap múlva leszek 18, és a húgom (15) mindig elveszi a cuccaim. A szobám zárható, de apukám soha nem engedi hogy bezárjam, pedig ő adta direkt erre a célra a kulcsot. A húgom koleszos, ezért csak hétvégén van itthon, de kihasználja hogí én meg akkor megyek el, és elveszi a cuccaimat, amit bevisz a koleszba, ahol zárható a szekrénye, és ott hagyja. Már szóltam nem egyszer a szüleimnek, de nem szólnak neki semmit. Már alig maradt cuccom. Pénzt, iratokat (személyi, stb.) mindent elvesz, azzal jár el bulizni hogy be engedjék őt. Mindig el kell valahova tennem a dolgaimat, de mindig megtalálja, már azon is gondolkoztam hogy elköltözök, de nincs hova.
2013. febr. 27. 10:41
1 2
 11/13 laabus válasza:
Szerintem is zärd be az ajtot...akär tetszik a szüleidnek,akär nem...
2013. febr. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Volt hogy úgy mentem el hogy bezártam, és hívogatott hogy jöjjek haza és nyissam ki, aztán volt hogy haza jöttem pár holmimért és nekem esett. A ruháknak már mindegy, alig maradt ruhám, így variálni se tudom őket, ha bulizni akarnék menni, nem lenne mibe. Hát volt olyan nálam is hogy haza jöttem és szó szerint fel volt forgatva a szobám.
2013. febr. 27. 12:52
 13/13 anonim ***** válasza:

Akkor még egy ötletem van.

Vannak barátnőid ahol a szüleid laknak? Mert, ha vannak, akkor odavidd a megmaradt ruháid, meg az értékesebb holmikat...

2013. febr. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!