Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan élnétek meg, ha nem...

Hogyan élnétek meg, ha nem miattam maradt velem az élettársam?

Figyelt kérdés
Élettársam el akart hagyni, de a 20 éves nagy fia azt mondta Ő nem szeretne költözni, így maradtak. Nevelt fiamnak nagyon jó ez az állapot mert egy elit helyen van a lakásom, külön, normális szobája van, nem kell beszállni a rezsibe, nem kell fizetnie konyhapénzt, egyéb, egyéb. Amennyiben elköltöznének, egy lakótelepi panel lakásba mennének és jelentős összeggel be kellene szállni a gyereknek a költségvetésbe. A gyerekkel nekem nincsen semmi gondom, jól kijövünk egymással csak az anyjával nem értjük meg egymást. Azt érzem, hogy csak azért vannak velem, hogy élvezik a körülményeket.
2013. febr. 25. 07:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg rendbe hozni a kapcsolatot? Milyen viszonyban vagytok? Ha minden oké lenne, és egyébként neked jó, akkor én nem nevezném kihasználásnak. Kölcsönös előnynek inkább, ha neked is van benne pozitívum.


Nem tudnád ezt az aggályodat megosztani vele?

2013. febr. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a kitűnő válaszokat!!
2013. febr. 25. 09:40
 13/13 anonim ***** válasza:
inkább hozd rendbe a kapcsolatodat, ha tudod, és a párod is partner ebben.
2013. febr. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!