Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan élnétek meg, ha nem...

Hogyan élnétek meg, ha nem miattam maradt velem az élettársam?

Figyelt kérdés
Élettársam el akart hagyni, de a 20 éves nagy fia azt mondta Ő nem szeretne költözni, így maradtak. Nevelt fiamnak nagyon jó ez az állapot mert egy elit helyen van a lakásom, külön, normális szobája van, nem kell beszállni a rezsibe, nem kell fizetnie konyhapénzt, egyéb, egyéb. Amennyiben elköltöznének, egy lakótelepi panel lakásba mennének és jelentős összeggel be kellene szállni a gyereknek a költségvetésbe. A gyerekkel nekem nincsen semmi gondom, jól kijövünk egymással csak az anyjával nem értjük meg egymást. Azt érzem, hogy csak azért vannak velem, hogy élvezik a körülményeket.
2013. febr. 25. 07:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Magyarul kihasználnak, de ez nem legfőképpen a gyerek hibája, hanem az anyjáé. Ha bármikor megneszelném, hogy gyakorlatilag érdekből van valaki velem, nem kellene az ő lelépési szándéka: én hajítanám ki a pi...ába. Ne csinálj magadból még nagyobb balekot, mint most, legyen tartásod. Ha csak a körülményeid miatt vannak veled, arra kaphatsz bármikor nőt egyébként is, vagy jobb esetben olyat, aki magadért szeret. Közöld velük, hogy meddig kell elköltözniük, de az értéktárgyaidat tedd biztos helyre, nehogy ne "egyedül" menjenek. (bocs, nem ismerem őket, de aki ilyen haszonleső k...va - mert az, csak nem az út szélén áll - , attól bármi kitelik)
2013. febr. 25. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nem hagynék választást nekik. Ha ezt megtudnám, magam csomagolnám össze a cuccukat!

23/N

2013. febr. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben én küldeném el öket - ilyen szemétséget azért már ne hasgyj rájuk!!!!!
2013. febr. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Tehát eltartasz embereket, ők meg ezt jól kihasználják. Inkább egy kicsi gyereken vagy állatmenhelyeken segítenék,mint naplopókon.
2013. febr. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%

"arra kaphatsz bármikor nőt egyébként is"


Szerintem a kérdező nő.


Nő vagy? Hány éves?

2013. febr. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem nő vagyok, férfi és ötvenen felül. Nem rigolyás öregember vagyok, ezért is tudok tűrni. Egyébként a fiú miatt tűrök, Ő nem tehet semmiről, normális velem, akkor Őt miért büntessem?
2013. febr. 25. 08:16
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Balek vagy, már bocs. A fiút miért büntesd??? neki sem az volt az indoka, hogy azért ne hagyjon el az anyja, mert milyen jó ember vagy, meg mert mennyire szeret téged, hanem azért maradjon, mert jók a körülmények...Pf...Ha neked ez kell...Mellesleg attól, hogy az anyját kiteszed oda, ahova való, a gyereket "megtarthatod", ha fiadnak érzed, és szereted. A kiírásodból azonban nem az a kép mutatkozik, hogy a gyerek az általad teremtett körülményeken kívül bármi máshoz is ragaszkodna...
2013. febr. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tűnik, neked sem kényelmes feszegetni a jelenlegi helyzetet. Ha úgy gondolod, hogy ez nem megalázó számodra, és a mindennapjaidban nem zavar az az érzés hogy kihasználnak ( vagyis a valamit valamiért működik), akkor viseld el. Ha az önérzeted nem bírja, és már a szerelem is elmúlt, akkor változtass. Azt azonban gondold végig, hogy ha mehetnékje van a hölgynek, akkor menni is fog. Csak akkor tartóztasd, ha neked az jó, ha maradnak.
2013. febr. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem, hogy nem akarod a fiút büntetni, de így magadnak ártasz. Találhatnál olyan nőt, aki szeret és megbecsül- nem pedig kihasznál. De hogyan ismerkednél úgy, hogy ők még nálad élnek? Nehéz a döntés, de szerintem önmagadat kellene előtérbe helyezned, úgy cselekedned, hogy az neked legyen jó.
2013. febr. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A srác már 20 éves, akkor valószínűleg pár éven belül elköltözik. Nyilván akkor az élettársad is, ha már most is el akar, csak a fia miatt marad. Közben lehet meg is csal, mert ha csak a lakás miatt van veled, nem hiszem, hogy túl nagy bűntudatot okozna neki. Szerintem így csak az idődet pazarlod rájuk.
2013. febr. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!