Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rajta kaptam a barátnőmet a...

Rajta kaptam a barátnőmet a sógorával. Mit tennétek a helyemben? (A többi lent)

Figyelt kérdés

Véletlenül rájuk nyitottam, ők szétugrottak fülig elpirulva és persze mindent letagadtak.

Ennek egy éve kb.

Akkor több hónapig külön voltunk. Majd jöttek az esküdözések meg, hogy én mindent rosszul láttam.

A vége az lett, hogy megbocsátottam és visszafogadtam a barátnőmet, bár a tüske végig bennem maradt.

Igazából, már hozzányúlni sem volt kedvem mert mindig az akkori kép lebegett a szemem előtt.

Komolyan lyukat beszélt a hasamba és már én voltam a szemét, hogy ilyent feltételezek róla és ráadásul majd pont a húga férjével csalna meg, ahol két kisgyerek is van.

És ennyi előzmény után jött az elmúlt hétvége, amikor is elhagyott a sógora miatt.

Most ők együtt laknak.


Bármit is tanácsoltok, ezt nehéz kiheverni...



2013. febr. 23. 22:32
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Na közben felhívott a "drágám" telefonon.

Kiderült, hogy a sógornak arra sincsen pénze, hogy fával befűtsenek, és csak a jövő hónap elején kap majd fizetést.


Szerintem a rózsaszín köd már kezd felszállni...


(Bocsánat az ízetlen megjegyzésért, de úgy látom, hogy idén nem az lesz a fő problémájuk, hogy hová menjenek majd nyaralni.)

2013. febr. 25. 11:24
 12/13 anonim ***** válasza:
Én legközelebb már a telefont se venném fel! Nem látod mire készül? Vissza akarja magát édesgetni, megmaradjon a jó élet is, aztán meg majd tartja őt továbbra is szeretőként,mint eddig. Te még ennek tudsz hinni? Minden szava számításból jön! Most légy erős, ne fogadd vissza!
2013. febr. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nagyon érdekel, mi lett veletek. Jobban vagy? Együtt? Külön?
2013. ápr. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!