Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rajta kaptam a barátnőmet a...

Rajta kaptam a barátnőmet a sógorával. Mit tennétek a helyemben? (A többi lent)

Figyelt kérdés

Véletlenül rájuk nyitottam, ők szétugrottak fülig elpirulva és persze mindent letagadtak.

Ennek egy éve kb.

Akkor több hónapig külön voltunk. Majd jöttek az esküdözések meg, hogy én mindent rosszul láttam.

A vége az lett, hogy megbocsátottam és visszafogadtam a barátnőmet, bár a tüske végig bennem maradt.

Igazából, már hozzányúlni sem volt kedvem mert mindig az akkori kép lebegett a szemem előtt.

Komolyan lyukat beszélt a hasamba és már én voltam a szemét, hogy ilyent feltételezek róla és ráadásul majd pont a húga férjével csalna meg, ahol két kisgyerek is van.

És ennyi előzmény után jött az elmúlt hétvége, amikor is elhagyott a sógora miatt.

Most ők együtt laknak.


Bármit is tanácsoltok, ezt nehéz kiheverni...



2013. febr. 23. 22:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%

A csaj egy rib...izli. Eleg sokat elmond róla, hogy a testvere ferjevel kamatyolt. öRőlj, hogy megszabadultál töle.

Érdemes a negatívumokat erösíteni magadban!

2013. febr. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Nem vagyok otthon a konyha-művészetben, de a csontozó kést tudom, hogy melyik fiókban keressem...
2013. febr. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Akkor kellett vona elzavarnod. Felmerül a kérdés: kinek hiszel te, a saját szemednek, vagy annak, amit az a nő mondott? Lépj túl rajta!
2013. febr. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
59%

Szóval, aki elmegy egy másik emberhez, és vele él, az az itteniek (Gyakori kérdések) szerint egy cafat. Persze, ha esetleg megtudhatnánk, hogy miért is történt így, talán másképp vélekednénk.

Máskor ugyanis ugyanezek a weblakók (Gyakori kérdések bennszülött) tömegével buzdítanak nőket az első szóra, hogy "hagyd el, rúgd ki, azonnal csomagolj... stb.". Ez nyilván erősen függ attól, hogy a nő ír ide, vagy a férfi.

2013. febr. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%

Atyaég....lehet, hogy nem vigasztal, én a férjemet kaptam rajta a nővéremmel....ez két éve volt, kihevertem. Azóta már együtt élnek, egyikükkel sem beszélek.

Lett egy normális párkapcsolatom, született belőle egy édes kislányom nemrégen, boldog vagyok...

Úgyis találsz jobbat!!Kívánom hogy boldog legyél te is!

2013. febr. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Én is azt gondoltam ,hogy csak másokkal történik ilyesmi.


Ezek szerint semmit sem értek az együtt töltött évek.

Pedig mindent megkapott. Az évenkénti többszöri külföldet is beleértve.

Az a legrosszabb -még most is előttem van-, ahogyan bájos mosollyal, szemrebbenés nélkül hazudott és nézett ártatlanul a szemembe...

2013. febr. 23. 23:16
 7/13 anonim ***** válasza:
81%
Ezek szerint (többször külföld ide vagy oda), mégsem volt olyan jó neki, mint most a sógorával.
2013. febr. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

23:18


Igazad van!

Nyilván valami olyant tud, amit én nem.


Én viszont azt tudom, hogy ott most is jelentős anyagi gondok vannak, és ha a gyerekek után is elkezdi fizetni a tartásdíjat a sógor, már messze alább fog hagyni a "vonzereje".

2013. febr. 23. 23:41
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát lehet... ha a pénzért van ott és elfogy, akkor meg visszajön hozzád vagy továbbáll? Az ilyen nő nem egy érték.
2013. febr. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy rossz...meg csalódott vagy, de látod nem egyedi eset. Örülj, hogy elment, soha ne jusson az eszedbe visszafogadni!!Lépj tovább! Viseld emelt fejjel! Nem a te szégyened, hanem az övé!!!Mindig a jó emberekkel csinálják ezt...hidd el, van olyan no, aki majd tud értékelni....
2013. febr. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!