Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert nem fogadnak el a...

Miert nem fogadnak el a szuleim ilyennek amilyen vagyok?

Figyelt kérdés
Mindig azzal vannak, hogy valtozzak meg... de miert? nem megyek bele drogba, iszogatasokba, nem bandazok, itthon vagyok egesz nap... max a testvereimhez megyek el beszelgetni... de ha mar 1 heten 2-3x egymas utan mek el hozzajuk akkor a szulok egybol fel vannak haborodva, hogy ki tudja hol vok es mit csinalok.... Ha pedig nem megyek sehova az a baj..... Ilyenkor mit tegyek? terveztem mar, hogy szonelkul elhagyom oket...
2013. febr. 22. 22:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
30%

Ilyenkor kérdezd meg a szüleidet, hogy van-e valami lelki problémájuk, és akarnak-e beszélni róla. Nekem ez bevált, apámnál. Igaz már felnőtt vagyok, de neki se tetszik soha semmi amit csinálok.

Kibújt a szög a zsákból egyszer, hogy nincs velem problémája, de úgy érzi, ha elégedetlenkedik akkor majd jobb ember leszek, meg nő a teljesítményem :(

Elmondtam neki, hogy ez nem így működik.


Szerintem a szüleid az ő szüleiket másolják tudattalanul, valószínűleg érzelmi gondjuk lehet a testvéreiddel. Vagy nem?

2013. febr. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:

aggódnak érted.Azt hiszik hogy te a szomszéd gyereke vagy aki mindig elmegy rossz helyekre.Mondd el nekik hogy te nem vagy a szomszéd gyereke,te egy rendes gyerek vagy.Én a szülők helyében inkább azért aggódnék hogy egész nap bent ülsz a szobádban és nem mész el a barátaidhoz.


EZ CSAK AZ ÉN VÉLEMÉNYEM.DE JAVÍTSATOK KI HA VALAMIT ROSSZUL ÍROK!!!

2013. febr. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Kerdeztem mar toluk ezt, es azt a valaszt kaptam, hogy en vagyok a hibas ezert.. Mert regen csinaltam hulye dolgokat, de megvaltoztam... Felhagytam a regi eletemmel, uj eletet kezdtem masfel eve... de ok azota is a regi dolgokat vagjak hozzam.... nem szeretnek veluk maradni most mar, elegem van beloluk!!!
2013. febr. 22. 22:20
 4/14 anonim válasza:
nyugi. En ugyanebbe a helyzetbe vagyok..mindig mindenert en vagyok a hibas, ha otthon vagyok az a baj, ha elmegyek mamamhoz az a baj..enis ezt mondtsm h elkoltozok. De mostmar mondjanak azt amit akarnak nem erdekel. Teis engedd el a fuled mellett es hiddel jobb lesz. Nekem bejott.
2013. febr. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Eleg nehez elengedni ezeket a szavakat, mert en minden vagyok csak eppen ertelmes ember nem ilyenkor... es eleg fajo dolog, hogy a sajat anyam tud igy beszelni rolam...
2013. febr. 22. 22:29
 6/14 anonim válasza:
tudom.velem is ez van.parszor mar a fejemhez vagta h mennyire utal..:c
2013. febr. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
12 eves koromtol en vagyok a fekete barany itthon... de soha nem gondoljak onmagukat az en helyzetembe.... es be kell vallani, hogy miattuk tortentek velem olyan dolgok amik miatt hozza kellett nyulnom a kabitoszerhez, mert maskent nem csokkent volna a fajdalmam.. ok nem figyeltek oda ram kello keppen... akkor moat miert is van bajuk velem?
2013. febr. 22. 22:38
 8/14 anonim ***** válasza:

Hűt, ha kánbítószereztél, akkor a szüleid megpróbálnak szigorúan fogni, és talán jól is teszik, nem tudhatjuk, nem tudhatod.

Lehet, hogy a pátyolgatás jobban ártana neked, boccs, hogy ezt mondom.


Az is lehet, hogy a saját kudarcukat látják benned, és biztos ők is hibáztak, de ahogy Csernus mondaná, nem a szüleink a felelősek, csak mi saját magunk.

2013. febr. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Soha nem leszek mar en jo nekik...:(
2013. febr. 23. 21:30
 10/14 anonim ***** válasza:

Hidd el, ha felnősz, családod lesz, munkád, esetleg továbbtanulsz, büszkék lesznek rád.

Esetleg úgy gondolják majd, hogy jól tették, hogy most szigorúan fogtak.


Azért szeretnek ők téged, hogy kritizálnak, ez is azt jelenti, hogy rád legalább figyelnek. Van akiknél észre se veszik, hogy mit csinált a gyerek egész nap, az se jó.

2013. febr. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!