Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg hülye vagyok, ha nem...

Tényleg hülye vagyok, ha nem lépek félre?

Figyelt kérdés

Lehetne valakim, egy feladott házasság mellett. Tudom, hogy a férjemnek van valakije. Most nekem is lehetne. De amikor oda jutnék, hogy akkor randi élesben, szó szerint rosszul leszek, és megundorodom az egésztől, és lemondogatom(csak szex és más semmi szintű, ideig óráig jó). Tényleg hülyeség ez a felfogás, hiszen minket tényleg csak a jog köt már, semmi más, mégis rosszul érezném magam, ha belemennék.

(barátnőm vetette fel, hogy de hát ugyse vagytom már együtt, akkor miért ne, és olyan fura nekem, hogy ez elég a félrelépéshez)


2013. febr. 21. 19:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
9: De ez nem olyan dolog, hogy az apa jószándékán múlik. Anyukád volt a mrha, hogy ezt hagyta. Semmi nem indokolta, hogy apai ellátás nélkül nőjetek fel.
2013. febr. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%

A gyerek személyiség fejlődésének jobban árt a válás, mintha a szülők nem élnek a legjobb kapcsolatban.

Egy anyának inkább a gyerekeivel kell törődnie, mint azzal, hogy alkalmi partnert találjon magának. Ez a gyerekeknek is nagyon rossz lenne. Nem csak a szexből áll az élet.

Neked helyes a véleményed. Ha majd elváltok, rendbe jön az életed, akkor lesz értelme keresni egy másik társat. Olyant, aki a gyerekeidnek is jó apja lesz.

2013. febr. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
kettőtök közül te legalább emelt fővel távozhatsz. ez nekem is mindent megérne.
2013. febr. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Egyetlen egy dolog amit biztosan nem akarok, másik társat. Jelen pillanatban akkora csalódás a férfi népség. És nem kell többet. Leszek én, lesznek a gyerekeim, akikért mindent megteszek, és talán egyszer lesz valakim.

Ami meg az alkalmi kapcsolat, ez is úgy "csak szex és más semmi", hogy ő nem így akar családot, a mai fiatalság "párkapcsolata" lenne. Hétvégi kötetlen programok, ami ha szex az is jó, ha más az is.

És sose a gyerekek előtt tenném, és sose a hátrányukra, a nagyszülők imádják a kicsiket, így amíg ők mamáznak apukáznak, addig "élek", nem csak mert dugni akarok, mást is lehet.


Ami az anno gyt-t illeti. Rendőrség-feljelentés- apám elhagyta az országot, csak ne keljen fizetni. A férfi ha le akar lépni lelép. Én így kezelem.

2013. febr. 21. 20:08
 15/18 anonim ***** válasza:

14: Az országhatár nem akadálya a gyt fizetésének.

Ha mégis az volna, az állam megelőlegezi a gyermektartást, és az apán próbálják meg behajtani.

2013. febr. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Nézd, hogy itt győzködsz, így meg úgy, én egy vasat se kaptam apámtól, 14évig tojt ránk. Anyám meg anyám... ha hagyta hagyta így járt. Magam részéről, tartom magam, neki nem kellenek, eltartom én őket(és azért egy albi+rezsi+étkezés) nem egy olcsóság. És akárhogy számolok, ovikezdésig munkába állni nincs esélyem(70e a magánbölcsi, 11az ovis étkezés...) szóval "kezdő" fizunak nagyon de nagyon magasat kéne kapnom, hogy egyik napról a másikra lépjek.
2013. febr. 21. 20:37
 17/18 anonim ***** válasza:

"én egy vasat se kaptam apámtól, 14évig tojt ránk."


ÉS ez miért indok amellett, hogy ne válj most?

Mert evvel indoklod.

Most nem Anyukád, hanem Te vagy az, akin múlik. Ha netalántán nem kapnál egy vasat sem, csak bemész egy államigazgatási szervhez, önkormányzathoz vagy bíróságra, és megigényled.

Tehát ez az érv a válás elodázására nem igazi.

2013. febr. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Igen,az vagy! És kicsit be is gyöpösödtél. Bocs,de egy életed van! Legalább csináld úgy,hogy boldog legyél!
2013. febr. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!