Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg csak én képzelgek...

Tényleg csak én képzelgek hülyeségekről vagy lehet benne valami?

Figyelt kérdés
A barátom egy családnál szakács. Ott is él, igaz külön részben. Az anyuka egy tök jó nő, elég fiatal és rohadtul féltékeny vagyok. Van egy kisfiúk aki imádja a pasimat és ez fordítva is igaz, nagyon sokat játszanak, teljesen odavan érte, ami még nem is gond, de az apukával válás lesz és megijedtem. Eleve nem rajongtam az ötletért, hogy több időt tölt egy másik nővel, mint velem. Oké ez a munkája, de munkán kívül is sokat beszélgetnek este, délután, stb. Ha nem velem van mindig azon agyalok, hogy megint vele enyeleg-e. Most, hogy a házasságnak is annyi még jobban idegeskedem. A barátom szerint hülye vagyok és ez nem egy brazil szappanopera, hogy mindenki dug mindenkivel és agyvérzést kap már a hisztimtől. Én viszont nem tudok mit kezdeni a féltékenységemmel, oké hogy kijönnek ami a munkája miatt szerencsés és nagyon jó helyen van, de nekem ez már túlzás. Szerintetek is csak én vagyok az idióta? Titeket nem zavarna ez?

2013. febr. 21. 15:19
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Én vagyok a 87%-os, a kérdező előtti kiírója!

Utolsó: komolyan azt hiszed, hogy mindenki a gyakorikérdéseken éli az életét és mindenki csak ezt olvassa? Elég valószínűtlennek tartom, hogy a nő is itt olvasgat éppen és pont belelép ebbe a kérdésbe, ahol egy szakácsról írnak... elég paranoiásak a gyakorikérdésesek, ezt már észrevettem :) mint egy brazil szappanopera...

Egyébként, ha tudni akarod: 25 éves esztergomi lány vagyok, csak a miheztartás végett!


Off vége :P

2013. febr. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!