Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg csak én képzelgek...

Tényleg csak én képzelgek hülyeségekről vagy lehet benne valami?

Figyelt kérdés
A barátom egy családnál szakács. Ott is él, igaz külön részben. Az anyuka egy tök jó nő, elég fiatal és rohadtul féltékeny vagyok. Van egy kisfiúk aki imádja a pasimat és ez fordítva is igaz, nagyon sokat játszanak, teljesen odavan érte, ami még nem is gond, de az apukával válás lesz és megijedtem. Eleve nem rajongtam az ötletért, hogy több időt tölt egy másik nővel, mint velem. Oké ez a munkája, de munkán kívül is sokat beszélgetnek este, délután, stb. Ha nem velem van mindig azon agyalok, hogy megint vele enyeleg-e. Most, hogy a házasságnak is annyi még jobban idegeskedem. A barátom szerint hülye vagyok és ez nem egy brazil szappanopera, hogy mindenki dug mindenkivel és agyvérzést kap már a hisztimtől. Én viszont nem tudok mit kezdeni a féltékenységemmel, oké hogy kijönnek ami a munkája miatt szerencsés és nagyon jó helyen van, de nekem ez már túlzás. Szerintetek is csak én vagyok az idióta? Titeket nem zavarna ez?

2013. febr. 21. 15:19
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
68%

nem minden pasi használja ki az adódó alkalmakat.

ha a párod nem ilyen lenne, nem lazán reagálta volna le, hanem ideges lett volna tőle.


gondolj arra, ez egy időszak és elmúlik.


én ilyen esetekben már rég kerestem volna a páromnak egy zsírosabb állást máshol. én így irányítok hátulról ;)

2013. febr. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
92%

Az anyuka egy tök jó nő, elég fiatal...

...és gazdag is!


Te viszont egész nap ezen hisztizel.


A pasidat egy "nehéz" választás elé állítod.

2013. febr. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
11-es: Magyarországon azért nem egyszerű ilyen jól fizető állást kapni a vendéglátásban, főleg ilyen beosztásban. Előtte 14 órákat dolgozott a semmiért szinte.
2013. febr. 21. 19:10
 14/21 anonim ***** válasza:

soha nem azt kell nézni, hogy félig üres a pohár.


érdekes én nem egy állást találtam a barátomnak. és érdekes motiválni is tudtam úgy hogy észre sem vette.


és érdekes nem egy ember életét tudtam megváltoztatni pozitív irányba, úgy hogy nem is tanultam és sehol nem is láttam hogyan kell.


és érdekes, hogy én a szakács szakmában is azt látom, hogy piacképes.

2013. febr. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy ilyen rohadt pozitív vagy, de nem egy vendéglátós ismerősünk van és tudom mik mennek. Szóval emiatt nem fogom elcseszni ezt a jó lehetőségét.
2013. febr. 21. 19:44
 16/21 anonim ***** válasza:

vannak jobbak is

nem vagyok rohadt pozitív, csak a realitás talaján mozgok.

2013. febr. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
és legalább nekem volt egy ötletem, hogyan oldd meg ezt a helyzetet ahelyett hogy csak ülsz és picsogsz
2013. febr. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Egyébként, hány évesek vagytok? Vagy inkább azt kérdezem: hány éves a párod és mennyi ez a nő?


Csak úgy eszembe jutott, mert - feltételezem - mivel még nem vagytok házasok és nem éltek együtt, ti jócskán fiatalabbak lehettek, mint ez a nő, akinek már gyereke is van. Persze, ha sarkosítok... mert, valóban, az is lehet, hogy mindannyian huszonévesek vagytok és fel sem tűnik a különbség. No, meg ha vki akar vkitől vmit, akkor úgysem ez fogja meghatározni...

2013. febr. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
A nő 35. A párom 26.
2013. febr. 21. 22:31
 20/21 anonim ***** válasza:
Vagy te vagy "a nő", és tudni akarod, rólad írták-e ki a kérdést...
2013. febr. 22. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!